piatok, 28 januára, 2022

„Matovičova prvá PRIAMA OBEŤ! Ľudia umierajú a on sa ďalej vysmieva celému národu. Príde na psa mráz. Už skoro“

Posledné články

„Matovičova prvá PRIAMA OBEŤ! Ľudia umierajú a on sa ďalej vysmieva celému národu…Príde na psa mráz. Už skoro“

K tragickej situácii na východe Slovenska sa vyjadril opozičný poslanec Ľuboš Blaha.

„Matovičova prvá priama obeť. V Prešove počas čakania na test zomrel na infarkt 68-ročný muž. Je mi to nesmierne ľúto.

SITA/JANA BIROŠOVÁ

1. Premiér Matovič zatvoril seniorov do domáceho väzenia – najskôr im sľúbil, že dostanú výnimku a potom ich nepustil bez modrého papiera ani do banky ani na poštu pre dôchodky.

2. Takto trýzni našich rodičov a starých rodičov. Takto ich podviedol.

3. Mnohí seniori sa preľakli, že bude Matovič predlžovať zákaz vychádzania do nekonečna a tak radšej na testovanie išli aspoň na druhýkrát. A tu máme výsledok.

4. Neviem, či pán, ktorý dnes zomrel v rade na testovanie, išiel „dobrovoľne nasilu“, lebo sa zľakol Matovičovho vydierania. Ak áno, za jeho smrť môže priamo Matovič a nijako sa z toho nevyvlečie.

5. Ale možno bol obeťou Matovičovej manipulácie a veril, že antigénový test mu pomôže zistiť, či je nakazený. Nie, nedokáže. Aj toto je lož. Matovičovská lož.

6. Antigénové testy nezistia nič o tom, či ste alebo nie ste chorí. Matovič vystavuje seniorov takémuto strašnému riziku úplne zbytočne.

7. 68-ročný pán z Prešova možno mohol ďalej žiť, keby nestál v nekonečných radoch, v stresujúcej situácii, v ponižujúcich podmienkach – možno dnes nemusel umrieť.

8. Úplne zbytočná smrť. Iba kvôli Matovičovmu kšeftu s trnavskou firmou, iba kvôli Matovičovej politickej piárovke… Je to strašná tragédia.

9. Koľko ľudí ešte bude musieť tragicky zomrieť, kým Matovičovi na dvere zaklope NAKA? Koľko ľudí zomrie, kým ho niekto bude stíhať za to, ako v lete podcenil situáciu?

10. Koľko ľudí zomrie kvôli tomu, že sa nakazia pri jeho podvodnom testovaní? Koľko obetí prinesie jeho marketingová šou? Koľko ľudí zomrie kvôli odloženým operáciám? Koľko ľudí zomrie kvôli nemu?

11. Ja viem, obete Matoviča nie sú novinári, takže bratislavské kaviarne sa do ulíc nevylejú – na senioroch im predsa nezáleží, nie? Hnus…

12. Úprimnú sústrasť pozostalým do Prešova. Dúfam, že Matovič je so sebou spokojný. Ľudia umierajú a on sa ďalej vysmieva celému národu… Príde na psa mráz. Už skoro.

„Príde i prísť musí ten veľký deň súdu a za stôl zasadne pravda môjho ľudu.“

Vyjadril sa opozičný poslanec Blaha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články