utorok, 26 októbra, 2021

Matovičova SESTRA prezradila šokujúce tajomstvo: Toto mu nikdy NEODPUSTI! “Ste BANDA vyhrážky, nátlak a vydieranie sú praktiky mafie”

Posledné články

Posledné ultimátum? “Rozpustíme to sami, inak vás rozpustia MASY! Dnes na Slovensku umrela demokracia a právny štát…”

SLOVENSKÝ WATERGATE - VLÁDA MUSÍ OKAMŽITE ODSTÚPIŤ!1. Robert Fico na videozázname nehovorí absolútne nič, čo by ho diskvalifikovalo. Pozrite si reakciu Roberta Fica -...

Fico vracia úder: Po zverejnení videa zlikvidoval Lipšica! “Jeho nohsledi musia byť v strašnej…”

Fico stratil trpezlivosť: Po zverejnení videa zlikvidoval Lipšica! "Jeho nohsledi musia byť v strešnej...""LIPŠIC A JEHO NOHSLEDI MUSIA BYŤ V STRAŠNEJ DÔKAZNEJ KRÍZE, AK...

Uniklo OBLUDNÉ video: Fico prezradil to, čo sa chystá! “Makó je hlava organizovanej zločineckej skupiny…” 

Uniklo OBLUDNÉ video: Fico prezradil to, čo sa chystá! "Makó je hlava organizovanej zločineckej skupiny..."Uniklo "obludné" video v ktorom je Róbert Fico. Opozičný poslanec...

Kaliňák: “Som rád, že NÁROD je pripravený ZVRHNÚŤ túto vládu…

Kaliňák: "Som rád, že národ je pripravený ZVRHNÚŤ túto vládu...Protest v Rimavskej Sobote ukázal masívnu účasť protestujúcich. Medzi nimi sa objavil aj bývalý minister...

Matovičova SESTRA prezradila šokujúce tajomstvo: Toto mu nikdy NEODPUSTI! “Ste BANDA vyhrážky, nátlak a vydieranie sú praktiky mafie”

Do premiera Matoviča sa pustila aj vlastná rodina. Matovičová sestra Zuzka prezradila na premiéra to, čo by určite nečakal. Premierová sestra sa doslova odtrhla z reťaze. Na socialnej sieti to bratovi vôbec nedaruje.

Zdroj: TASR

Ukážkou sú aj jej drsné statusy na adresu vlády

Zuzana sa rozpísala aj vo svojom najnovšom statuse, kde prezradila viac ako inokedy predtým

Začínajú vychádzať články a dozvedám sa o mne veci, o ktorých sama nič neviem. Žiadny novinár sa ma nikdy nič nepýtal, ani so mnou nekonzultoval. To, čo si o mne prečítate, teda logicky môžu byť úplné fantazmagórie a senzácie uverejnené z dôvodu vyššej čítanosti média.

Dnes som sa dozvedela, že som sa nejak zmenila. Nijako som sa nezmenila, som to stále ja a názory mám stále rovnaké na dianie okolo nás. Tak, ako pred rokmi, tak aj teraz. Ako som uviedla aj v statuse zo dňa 26. októbra: “Ospravedlňujem sa tým politikom, političkám a ich fanatickým voličom, ktorých moje príspevky pohoršujú, ale klamstvá, farizejstvo, papalášske maniere, oportunizmus, manipulácie a nenažranosť som neznášala rovnako v čase vlády Radičovej, Fica a som na to všetko rovnako citlivá aj za vlády Matoviča.
Zároveň si stále rovnako veľmi vážim ľudí, či už tých najobyčajnejších, nenápadných alebo aj známe osobnosti, ktorí sa neboja vyjadriť svoj názor verejne, hoci tak čelia posmechu, dehonestácii od mocných, opovrhovaniu či verbálnej šikane ich fanatikov. Takých ľudí, ktorí sú citliví na manipulácie, klamstvá, faloš, pretvárku budem vždy podporovať. Keby takých bolo čo najviac … ”

Tiež som nikdy nijako nespochybnila žiadne testovanie obyvateľstva, ako sa píše v médiách. Novinári poprerekrúcali moje výroky. Práve naopak, nikdy som nebola proti testovaniu obyvateľstva. Testovať je potrebné na hraniciach- to bolo potrebné robiť celé leto!, v ohniskách, v domovoch dôchodcov, v miestach zvýšeným rizikom prenosu infekcie, v nemocniciach, atď. O tom sme písali od začiatku, vyzývali sme na to aj v lete so svojimi FB priateľmi, písal o tom viac krát novinár Dag Daniš, hovoril o tom MUDr. Igor Bukovský, pán Vladimír Palko, zdieľali sme články aj názory odborníkov. To, čo som spochybnila, napokon presne takisto ako aj to spochybnila neskôr prezidentka, bola takzvaná “DOBROVOLŇOSŤ” pri celoplošnom testovaní pod hrozbou sankcií, postihov a zákazov pri neúčasti na testoch. Mrzí ma, že vláda pri tomto nezobrala na vedomie ani len výzvu prezidentky, kde tá vládu doslova žiadala, aby túto nanútenú “dobrovoľnosť” pri testoch prehodnotila.

A že som vo svojich vyjadreniach použila vulgarizmus zjemnený hviezdičkou? Pozrite sa ako sa vyjadruje naša politická “elita”. Koaličná alebo opozičná. Tí idú príkladom ľuďom. Alebo je v poriadku, keď politici na námestiach alebo aj v parlamente po sebe zjapú ako zmyslov zbavení, nadávajú si vzájomne opĺzlo miesto toho, čoby mali za kráľovské platy robiť SPOLU pre ľudí 24 hodín denne? Ako máme hovoriť k politikom, aby nás, naozaj obyčajných, bežných ľudí počúvali, keď ani len diplomatické, slušné a dobre mienené žiadosti prezidentky tohto štátu nerešpektujú?

Tiež som sa o mne dnes z médií dozvedela novú vec, vraj som vo februári navštívila počas volebnej noci centrálu v Trnave. Nie je to pravda. Nemala som na to dôvod, keďže sa hovorilo a písalo o koronavíruse a ja som od úplného začiatku brala informácie o šírení infekcie vážne, nie ako naši politici. Ja som sa vo svojom statuse, z ktorého info čerpal pán novinár, vyjadrila takto:
” Na záver uvediem, že rúškom som sa v uzavretých priestoroch a v potravinách medzi ľuďmi chránila ešte v čase, keď hnutie OĽaNO organizovalo v trnavskej hale Družba volebnú noc pre stovky hostí a fanúšikov bez rúšok a merali len teplotu.” …………….. Neviem, kde pán novinár z tej vety prišiel na to, že som bola v tej hale Družba aj ja.

Ďalšia nepravda – sestra predáva parfumy. Nepredávam ich odvtedy, čo po začiatku politického angažovania sa môjho brata mi v priebehu 3/4 roka 6 krát jeho fanatickí odporcovia rozbili okná na prevádzke, 4 krát sa vlámali do predajne, poškodili tovar, pokradli mi osobné veci, techniku, zastrašovali, vyhrážali sa mi, písali vulgárne odkazy na auto. V tomto napätí, keď vám opakovane neskoro v noci zvoní telefón polícia, či strážna služba, že máte poplach na prevádzke, keď sa vám aj osobne prídu do prevádzky vyhrážať a zastrašovať, mi nedalo ďalej kľudne existovať, prišla som o dieťa. Takže parfumy už nepredávam. Urobila som si ďalšiu školu, vzdelávala som sa, aby som sa mohla kľudne v mojom živote venovať niečomu, čo ma baví, mimo svetiel reflektorov, kamier, fotoaparátov a záujmu senzácie chtivých novinárov. Mimo záujmu fanatických odporcov Igora Matoviča.

Ďalšie klamstvo a senzácia uverejnená v médiách o mne je toto. ” Vyštudovala medicínu, no zanevrela na ňu po otcovej smrti. Na protest, že ho lekári nevyliečili z rakoviny. ” ……………… táto veta je najväčší a totálny blud a výmysel autora. Na žiadnu medicínu som nikdy nezanevrela. A už dupľom na nejaký protest, že lekári mi nevyliečili otca. Tieto informácie sú úplne vyfabulované a klamstvo. Aj keď je pravdou, že na lekárov pri liečbe otca mám ťažké srdce, moje rozhodnutie s tým nemá nič. Pravdou ale je, že som otcovi zdiagnostikovala nádor v hlave po tom, čo ležal niekoľko dlhých týždňov s príznakmi v Bratislave v nemocnici bez toho, aby na to po mnohých odborných vyšetreniach prišli tamojší lekári. Dokonca aj pani doktorka v Trnave mu CT vyšetrenie zhodnotila ako negatívne, ako úplne v poriadku, aj sa pod to podpísala a moja mama jej išla od šťastia aj osobne poďakovať domov. Ja som ale ten CT snímok videla práve s opačným výsledkom ako ona, s nálezom o veľkosti 3×4 cm. Spomínaná pani doktorka by asi nechcela vedieť, ako sa na jej adresu vtedy vyjadril pán profesor Krčméry, ktorému som tú podľa pani doktorky negatívnu CT snímku išla ukázať tiež na posúdenie. Ďalším sklamaním bolo, keď si dnes ocenená lekárska “kapacita”, vtedy pán doktor – docent v Bratislave, vypýtal pred operáciou nášho otca od mojej mamy “všimné”, nazval to “motiváciou pre personál” vo výške celej jej výplaty. Bez ostychu, bez hanby, že ide operovať ťažko chorého pacienta, si túto motiváciu vypýtal od zúfalej ženy plnej strachu, ktorá bola odkázaná s dvoma deťmi na jej slabý príjem a PN dávku svojho manžela. Aj na základe týchto zlých skúseností s pár lekármi, som ale nikdy necítila potrebu to zverejňovať do médií, ani sa vyjadrovať na adresu lekárov nijako hanlivo, lebo drvivá väčšina sú to odborníci na pravom mieste. Či už sa venujú liečbe pacientov v nemocnici, ambulancii alebo prevencii, zdravej výžive, zdravému životnému štýlu, duševnej a duchovnej pohode človeka , aby nás bolo chorých čo najmenej. Nepodceňujem preto, ani nijako neznevažujem nikoho z lekárov, nakoľko viem, čo ich štúdium, práca a celoživotné vzdelávanie obnáša. Lekársky diplom nedostanete len tak. Aspoň to tak za mojej mladosti nebolo.

Ak by páni novinári chceli písať pravdu, a nie podsúvať nezmysly a senzácie, zistili by si, že po smrti otca /bola som ešte študentkou VŠ/ som povedala bratovi, že musíme niečo začať robiť, lebo už nemôžem pozerať na maminu ako stále plače v strachu, ako to všetko finančne zvládneme, keďže obaja sme boli študenti VŠ a ona mala malú výplatu. Brat po návšteve redakcie jedných inzertných novín prišiel z nápadom, žeby sme mohli “toto” robiť, ale nevedel ako. Ja som mu povedala, že ja viem ako a hneď sme sa pustili do toho. vymýšľali sme spolu názov firmy, novín, vyberali farebnosť pre hlavičku. Naučila som ho predávať reklamu, oslovovať klientov, aj nášho bratranca Joja a začali sme robiť. Pridal sa k nám aj môj terajší manžel Jozef. Nevolá sa Martin, ako píšu novinári. I keď sa Igorovi a Jojovi sprvu nedarilo tak ako mne, ale postupne sme to rozbehli a tešili sme sa spolu, že tvoríme niečo, čo nám bude možno zarábať a nebudeme musieť počítať po smrti otca každý halier, aby sme vyžili a nebudem musieť pozerať na mamu, ktorá sedí v slzách, ako uživí rodinu. Ja som to vnímala a brala takto od prvej sekundy, čo sme spolu založili firmu.

Nie, nezaložila a nevybudovala firmu –

vydavateľstvo pani Pavlínka Matovičová, ako tiež klamlivo písali niektorí novinári. Spoluzakladala som a z veľkej časti vybudovala rodinnú firmu ja spolu s ľuďmi, ktorým som verila, a ktorých som sa snažila naučiť robiť, obchodovať a jednať s ľuďmi a klientami čo najzodpovednejšie. Fakticky 3/4 prvého čísla novín som zaplnila sama. Bratranec

Jozef po pol roku z firmy odišiel, môj manžel Jozef, robí tú prácu stále a stále rovnako poctivo už 23 rokov. Som na neho preto hrdá. Vstávala som ráno o 4 hodine na vlak do Bratislavy, aby som nezmeškala prednášky či povinnú prax, ktoré tam začínali o 7 ráno. O 16 som išla naspäť na vlak, aby som o 16:40 už bola vo firme a tam som bola vždy do polnoci, vrátnik o polnoci ma vždy zdravil a zamykal.

Ráno som vstávala o 4:00 na vlak až do skončenia školy, vo vlaku som sa tiež učila. Školu som sa snažila neflákať, nevynechávať štúdium, ani prax. Po jej skončení som len pokračovala v práci a to 16 hodín denne každý jeden deň, cez víkendy menej hodín, ale robievala som aj v nedeľu. Svedkom mi je môj manžel, ktorý si tam 16 hodinové denné služby odpracoval celé roky, aj moje kolegynky a kolegovia , ktoré tam bývali 8 či 12 hodín. Spomínam na nich len v dobrom a touto cestou ich všetkých pozdravujem.

Nikdy som tu nemala potrebu písať verejne súkromné veci. Ani som o sebe tieto veci nepísala verejne, lebo sa ma na to nikto nepýtal a novinárom vždy stačí verzia politikov alebo to, čo si sami novinári domyslia a pozmenia, aby sa článok a s tým reklama pri klikaní na článok dobre predávali. Ak chceli senzácie, tu ich tu teraz majú, ale nech veci pred uverejnením neprekrúcajú alebo si nevymýšľajú, ako to urobili už opakovane.
Ak uvidím ešte nejaké uverejnené klamstvá o mne, nebudem písať viac o tom, iba to vsuniem do tohto statusu – aktualizujem ho a budem sa brániť aj inou, právnou cestou.

Na záver uvediem len to, že som doteraz žila v tom, že v roku 1989 stáli v mraze na námestiach v boji za slobodu. Aj za slobodu, myslenia. Svoje názory preto vyjadrujem slobodne. Na svojich názoroch o pravde, spravodlivosti nezvyknem spravidla nič meniť. Ak sa niekomu nepáčia, je to jeho problém. Preto by som aj novinárov prosila, aby nerobili senzácie, aby nevyvolávali zbytočne roztržky medzi súrodencami, len pre väčšiu sledovanosť svojich médií, pre viac klikaní od fanúšikov a teda aj kvôli následnému väčšiemu príjmu z reklamy vo svojich médiách. Na mojom vzťahu k môjmu bratovi sa nič nemení. Stále to bude môj brat, hoci názory na svet okolo nás a dianie v ňom budeme mať možno rôzne a možno s jeho názormi budem hlboko vo svojom vnútri nesúhlasiť. Hovorí sa tomu SLOBODA. A tá je spolu s PRAVDOU a SPRAVODLIVOSŤOU pre mňa na poprednom mieste.

Ďakujem, že ste mali trpezlivosť to dočítať až sem, keď ste chceli spoznať pravdu o mne. Nerada píšem takéto súkromné veci o sebe verejne, ale brániť sa musím.

Prajem všetkým pekný deň

Zuzana Belicova

PODPORTE NAŠU PRÁCU

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Posledné články

Posledné ultimátum? “Rozpustíme to sami, inak vás rozpustia MASY! Dnes na Slovensku umrela demokracia a právny štát…”

SLOVENSKÝ WATERGATE - VLÁDA MUSÍ OKAMŽITE ODSTÚPIŤ!1. Robert Fico na videozázname nehovorí absolútne nič, čo by ho diskvalifikovalo. Pozrite si reakciu Roberta Fica -...

Fico vracia úder: Po zverejnení videa zlikvidoval Lipšica! “Jeho nohsledi musia byť v strašnej…”

Fico stratil trpezlivosť: Po zverejnení videa zlikvidoval Lipšica! "Jeho nohsledi musia byť v strešnej...""LIPŠIC A JEHO NOHSLEDI MUSIA BYŤ V STRAŠNEJ DÔKAZNEJ KRÍZE, AK...

Uniklo OBLUDNÉ video: Fico prezradil to, čo sa chystá! “Makó je hlava organizovanej zločineckej skupiny…” 

Uniklo OBLUDNÉ video: Fico prezradil to, čo sa chystá! "Makó je hlava organizovanej zločineckej skupiny..."Uniklo "obludné" video v ktorom je Róbert Fico. Opozičný poslanec...

Kaliňák: “Som rád, že NÁROD je pripravený ZVRHNÚŤ túto vládu…

Kaliňák: "Som rád, že národ je pripravený ZVRHNÚŤ túto vládu...Protest v Rimavskej Sobote ukázal masívnu účasť protestujúcich. Medzi nimi sa objavil aj bývalý minister...

Návrat prezidenta? Kiska poďakoval Slovákom! Potom urobil rozhodnutie, ktoré nikto nečakal…

Návrat prezidentka? Kiska poďakoval Slovákom! Potom urobil rozhodnutie, ktoré nikto nečakal...Bývalý prezident Andrej Kiska sa politike snaží venovať co najmenej. Tentokrát sa teší obrovskej...