nedeľa, 28 novembra, 2021

Matovičová sestra ROZMETALA Budaja: Pripomenula mu to, čo nečakal! „My, sme pamäť ešte nestratili…

Posledné články

Matovičová sestra ROZMETALA Budaja: Pripomenula mu to, čo nečakal! „My, sme pamäť ešte nestratili…

Zdroj: TASR

Sestra Slovenského premiéra Igora Matoviča pripomenula Jánovi Budajovi kratšiu minulosť. V Trnave, ako symbol pochovania demokracie priniesli truhlu. Minister Ján Budaj okamžite obránil premiéra Igora Matoviča. Pravdepodobne však zabudol, čo priniesol Igor Matovič pred Bonaparte. Sestra premiéra mu to okamžite pripomenula

 

„MY, čo sme podporovali OĽaNO, sme pamäť ešte nestratili, pán Budaj.

 

V Trnave sa uskutočnil protest nespokojných ľudí, ktorí nesúhlasia so štýlom vládnutia vlády Igora Matoviča. Tí sa potom presunuli pred dom, kde býva so svojou rodinou.

Ako symbol pochovania demokracie, tam priniesli truhlu. Pán Budaj je ale veľmi pobúrený a presvedčený, že to bolo “hanebné, odsúdeniahodné zastrašovanie a vyhrážanie sa smrťou a tento jeho názor sa ako status takto šíri po FB.

 

V roku 2016 organizovalo hnutie OĽaNO (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti) pod vedením Igora Matoviča opakovane protesty ľudí nespokojných so štýlom vládnutia vlády Róberta Fica pred domom, kde býval R.Fico s rodinou.

Pred bytovým komplexom Bonaparte. OĽaNO tam tiež pred dom prinieslo truhlu, ktorá mala symbolizovať pochovávanie zlodejín.

 

Prečo vtedy pán Budaj nehovoril, že dať truhlu pred dom politika a jeho rodiny je “hanebné, odsúdeniahodné zastrašovanie a vyhrážanie sa smrťou? “

To mi je záhada. Či to sú tie dvojaké metre politikov, ktoré keď sa nám, naozaj obyčajným ľuďom nepáčia, tak nám tribún revolúcie odkáže, že “by sme mohli aj držať hubu?“ Vyjadrila sa Zuzana Belicová na socialnej sieti Facebook

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články