pondelok, 24 januára, 2022

Mazurek naložil Nicholsonovej v parlamente! „Dajte svoje deti do tried s osadníkmi!“

Posledné články

Mazurek naložil Zitňanskej a Nicholsonovej v parlamente! Dajte svoje deti do tried s osadníkmi!

Zdroj: TASR – Michal Svítok (Mazurek), TASR (Nicholsonova)

Matovičová Vláda chce rozdeľovať deti neprispôsobivých rodičov do škôl medzi deti slušných rodičov. Takto to v statuse v skratke vysvetlil poslanec NRSR Milan Mazurek.

Vo výsledku to znamená, že sa Matoviča vláda bude snažiť o desegregaciu školstva. Zámer všetkého je zlepšiť stav komunity neprisposobivych občanov na Slovensku.

 

Mazurek s týmto zámerom súhlasí. Na druhej strane hovorí aj o tom, aby sa, aj deti “vládnych mudrlantov“ učili s osadníkmi. Mal tým na mysli vládnu poslankyňu Za Ľudí Janu Zitňanskú či Europoslankyňu Nicholsonovu.

Jana Žitňanská už nebude kandidovať do europarlamentu - SME

Jana Žitňanská. (Zdroj: TASR)

Mazurek ďalej pokračuje

“V programovej vyhlásenej vlády sa proklamuje zámer tzv. „Desegregovať“ Školstvo s cieľom zlepšiť stav komunity neprispôsobých občanov na Slovensku. V preklade to len znamená, že budú viac rozdeľovať deti neprispôsobivých rodičov z osád, do škôl medzi deti slušných rodičov“

Milan Mazurek (ĽSNS) a jeho emotívne ospravedlnenie sa kapitánovi ...

Zdroj: Youtube/Pluska

s veľkým nadšením o tom hovorila poslankyňa strany Za ľudí Jana Žitňanská, a preto som vyzval všetkých vládnych mudrlantov, aby šli príkladom a dali svoje deti do škôl, kde budú v triedach s týmito osadníkmi. Veď prečo majú byť sociálne experimenty vykonávané na našich deťoch a ich ratolesti budú v drahých súkromných zariadeniach?

Čo myslíte, pôjdu vládni politici všetkým príkladom a dajú svoje deti medzi osadníkov?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

10 KOMENTÁRE

  1. P. Mazúrek máte plnú pravdu, tiež začnem veriť tejto vláde keď pôjdu príkladom a ešte si ich budem aj vážiť. Budeme čakať či aspoň jeden poslanec koalície alebo vlády pôjde týmto príkladom, fandím Vám p. J.Žitňanská a p. Nikolsonová, denne budem čakať kedy svoje deti dáte do týchto škôl. Veríme Vám a budeme denne čakať na tento zázrak na Slovensku.

  2. Nie ze sa zvysi uroven osadnikov, ale znozi sa uroven vzdelania pre nase deti. Budu chodit do skol so strachom. Nech si tie socialne experimenty robia na vlastnych detoch. Radsej ich dam do sukromnej skoly ako znasat taketo experimenty. Kym nepride vasa dcerka domov zbita, poopluvana, pourazana, s vytrhbutymi vlasmi a riaditel sa bude na vas usmievat ako bezmocny panak, budete vo vlade riesit taketo hluposti. Rieste skutocne problemy a nevytvarajte nove prosim vas

  3. ˇUplne súhlasím s pánom Mazurekom,pretože viem čo a s čím to súvisí.Bývam tiež v Šarišských Michaľanoch a viem aké problémy prinášajú osadníci z Ostrovan.Už aby otvorili tú školu v Ostrovanoch,potom dúfam zmiznú aj kontajnérové potkany,ktoré už nechodia na bicykloch ale na dodávkach a zo špeciálnym vybavením na prestrihovanie reťazí a zámkov.Toto treba trestať ale títo sú zákonom chránení

  4. A to čo chcete, aby tie deti osadlíkov, ostali ešte hlúpejšie od tých deti rodičov zo slušných rodín napr. deti rodičov vládnej štvorky.

  5. Samozrejme, tieto pokrytecké krysy, ktoré majú plné huby iba kecov, a Slovensko vedú do úplnej neschopnosti (pred rokmi bolo slovenské školstvo hodnotené ako jedno z najlepších, čo sa týka pripravenosti študentov, žiaľ, už dávno to nie je pravda) ako vzdelanostnej, tak ekonomickej, potravinovej, aj svojprávnostnej. Pritom sami svojich potomkov dávajú do najdrahších súkromných škôl, aby sa ani nepriblížili ku tým, ktorých tak vehementne obhajujú a začleňujú medzi ostatných. Tým nechcem poukázať, že rómske deti nemajú právo na vzdelanie, naopak, iba ak získajú vzdelanie, majú šancu zmeniť spôsob myslenia, možnosti profesného aj osobného rastu, a svojim deťom aj komunite v budúcnosti umožniť dôstojnejší život

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články