Slovensko

Mazurek sa s Progresívcami nemaznal! Po Mazurekovom prejave ostali liberáli v šoku

Mazurek sa s Progresívcami nemaznal! Po Mazurekovom prejave ostali liberáli v šoku V obci Richnava sa stretli Kotlebovci s Progresívcami. Zatiaľ, čo...

Napísal Andrej · >
Mazurek sa s Progresívcami nemaznal! Po Mazurekovom prejave ostali liberáli v šoku 1

Mazurek sa s Progresívcami nemaznal! Po Mazurekovom prejave ostali liberáli v šoku

V obci Richnava sa stretli Kotlebovci s Progresívcami. Zatiaľ, čo Mazúrek rozprával o problémových asociáloch tak Progresívci v Richnave stáli s transparentami „Zastavme násilie“ Či „Stop fašizmu“.

Bývalý poslanec NR SR Milan Mazúrek sa v prejave zastal miestnych ľudí. Naopak sa pustil do súčasných pravicových lídrov Kisku a Trubana. Kiskovi vyčítal, že si s osadníkmi podáva ruky pričom mu nevadí, že osadníci po napadnutí mieste ho hasiča vo Važci ešte napadnutému kričali vyhrážky, že ho zabijú.

Mazurek sa s Progresívcami nemaznal! Po Mazurekovom prejave ostali liberáli v šoku

Mazúrek si tak isto v prejave „Kopol“ Do skupinky Progresívcov, ktorí sa na Mazurekov prejav pozerali a zároveň protestovali proti Kotlebovcom.

Status Milana Mazureka na socialnej sieti Facebook

 
 

„KDE INÍ LEN MUDRUJÚ, MY KONÁME! ZA SLUŠNÝCH ĽUDÍ BOJUJEME AJ V RICHNAVE!

Po brutálnom útoku 4 beštiálnych asociálov skončila 60 ročná pani z Richnavy v nemocnici v kritickom stave. Napadli ju zo zadu, kopali do nej, sotili ju z mosta a skákali po jej bezvládnom tele!

Len jeden z týchto útočníkov však skončil za mrežami… Ostatní traja totiž mali menej ako 14 rokov, a preto ostávajú na slobode ako keby sa nič nestalo. Za svoje činy totiž nemôžu pre svoj vek niesť trestnú zodpovednosť. Ani keby danú pani ubili na smrť, stále by im nikto nemohol urobiť nič!

Za to, čo sa stalo tejto pani z Richnavy sú zodpovední všetci poslanci Smeru, SNS, Mostu, SAS, OĽANO a Sme rodina + nezávislí a patriaci do strán ako KDH alebo progresívne Slovensko. Tí všetci totiž dvakrát odmietli podporiť nami navrhovanú novelu trestného zákona, ktorá by znížila hranicu trestnej zodpovednosti na 12 rokov. Ak by k tomu došlo, tak by daní asociáli už dávno sedeli v polepšovni, pretože trestné činy páchali už v minulosti, no stále beztrestne!

Vyzývam všetky politické hyeny zo štandardných strán, ktoré odmietli podporiť náš návrh zákona, aby sa teraz šli do Krompách pozrieť danej pani do očí a prevzali zodpovednosť za to, čo sa jej stalo. Nejde im totiž o nič iné, ako o vlastné vrecká a pohodlné životy na úkor pracujúceho ľudu.

Zastavme ich bratia! 29. februára voľme ĽS Naše Slovensko!“

Milan Mazurek v Richnave 21.12.2019

KDE INÍ LEN MUDRUJÚ, MY KONÁME! ZA SLUŠNÝCH ĽUDÍ BOJUJEME AJ V RICHNAVE!Po brutálnom útoku 4 beštiálnych asociálov skončila 60 ročná pani z Richnavy v nemocnici v kritickom stave. Napadli ju zo zadu, kopali do nej, sotili ju z mosta a skákali po jej bezvládnom tele!Len jeden z týchto útočníkov však skončil za mrežami… Ostatní traja totiž mali menej ako 14 rokov, a preto ostávajú na slobode ako keby sa nič nestalo. Za svoje činy totiž nemôžu pre svoj vek niesť trestnú zodpovednosť. Ani keby danú pani ubili na smrť, stále by im nikto nemohol urobiť nič!Za to, čo sa stalo tejto pani z Richnavy sú zodpovední všetci poslanci Smeru, SNS, Mostu, SAS, OĽANO a Sme rodina + nezávislí a patriaci do strán ako KDH alebo progresívne Slovensko. Tí všetci totiž dvakrát odmietli podporiť nami navrhovanú novelu trestného zákona, ktorá by znížila hranicu trestnej zodpovednosti na 12 rokov. Ak by k tomu došlo, tak by daní asociáli už dávno sedeli v polepšovni, pretože trestné činy páchali už v minulosti, no stále beztrestne!Vyzývam všetky politické hyeny zo štandardných strán, ktoré odmietli podporiť náš návrh zákona, aby sa teraz šli do Krompách pozrieť danej pani do očí a prevzali zodpovednosť za to, čo sa jej stalo. Nejde im totiž o nič iné, ako o vlastné vrecká a pohodlné životy na úkor pracujúceho ľudu.Zastavme ich bratia! 29. februára voľme ĽS Naše Slovensko!

Geplaatst door Milan Mazurek – poslanec NR SR op Zondag 22 december 2019

 

Zdroj: https://magazin1.sk/mazurek-nalozil-progresivcom-a-ti-ostali-len-zufalo-pozerat/,

https://www.facebook.com/milan.mazurek.378

zdroj foto: https://www.hlavnespravy.sk/co-trapilo-progresivcov-richnave/1995754- foto Facebook Progresivne Slovensko, https://www.youtube.com/watch?v=9OVsJgEScBc- Milan Mazurek

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

3 Replies to “Mazurek sa s Progresívcami nemaznal! Po Mazurekovom prejave ostali liberáli v šoku”

  1. Kiska si ich kupuje podaním ruky co je slizky spôsob arogancie, faloš SRO i keď oni nevedia co ich čaká po voľbách je pravdou že cigán rozum nemá da sa ovplyvniť ta komunita sa rozrastá raketovým tempom no pravica im nedá viac jak lavica skôr im zoberú a cigán bude musieť pracovať jak za ZLATÝCH KOMUNISTOU,ved aj niekdo to urobiť musí a nebudú sa vyhovárať na ľudské práva ved žiť sa musí a tak aj pracovať a Kiska by inak nezbohatol len na hlúposti! Cigáni je to na vás koho si zvolíte tak sa aj budete mat a je fakt pravdou že to cicanie spoločnosti treba zastaviť,cigánovy dat prácu keď vie jebat deti robiť vie aj pracovať. Nech sa darí cigáni a je to na vás. Cigán nemá pojem o demokracii a zase sa budem opakovať liberáli keď vstúpili na Americký kontinent neprisposobyvych dávali do rezervácii a tam ich nechávali od hladu zomierať alebo si z nich robili živé terce. Viete neviete čo chcete no tu cestu si vyberiete samy a verte že keď zistíte co a kdo je Kiska a progresívci je neskoro a co potom? Nič,bud začnete pracovať alebo chleba nebude. Nech vás BOCH chráni cigáni spoluobčania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *