štvrtok, 27 januára, 2022

Mazurek si KOPOL do Matoviča! „Ľudia na Slovensku strácajú aj poslednú nádej na lepšiu budúcnosť. Táto vláda je stelesnením klamstva, podvodu…“

Posledné články

Mazurek si KOPOL do Matoviča! „Ľudia na Slovensku strácajú aj poslednú nádej na lepšiu budúcnosť. Táto vláda je stelesnením klamstva, podvodu…“

„VLÁDA SA DOSLOVA TOPÍ V KAUZÁCH A ŠKANDÁLOCH, PRIČOM SA MATOVIČ SMEJE VOLIČOM DO TVÁRE!

Kauzy a škandály posledných dní, ktoré dokázala táto vláda vyprodukovať sú už za všetkými hranicami. Dokopy je ich od nástupu k moci tak veľa, že sa v nich nezainteresovaný človek veľmi rýchlo začína strácať.

Foto N – Tomáš Benedikovič

Naposledy sa dve extrémne neschopné figúrky na postoch ministrov, Krajčí a Remišová vyznamenali, keď z ich aplikácie unikli citlivé osobné údaje o viac ako 390 000 ľuďoch!

Boris Kollár, kamarát všetkých mafiánov a milovník mužov v ženských šatách sa rozhodol potajme stretnúť s človekom, na ktorého finančnej skupine si Matovič pred voľbami postavil svoju kampaň údajného boja proti korupcii. Vláde teda máme veriť, že poženie Haščáka za gorilu a ďalšie zločiny pred súd, a zároveň tolerovať, že sa predseda koaličnej strany s týmto človek potichu stretáva?

Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

Matovič osobne dal všetkým kauzám pomyselný „zlatý klinec“. On totiž s plnou vážnosťou novinárom odpovedal, že nevie kam jeho manželka investovala 10 miliónov eur, nestará sa do jej finančných aktivít a netuší, či si z krachujúcej spoločnosti peniaze vybrala vopred, vďaka informáciám, ktoré ostatní investori nemohli mať.

Ten istý Matovič, ktorý pri kauzách podivného majetku Druckerovej ženy robil tlačovku za tlačovkou, dnes povie že novinárom má byť ukradnuté, aké kúzelné operácie s peniazmi robí jeho vlastná žena? Je ešte vôbec možné byť väčším pokrytcom?

Táto vláda je stelesnením klamstva, podvodu, korupcie, klientelizmu a neuveriteľného amaterizmu, ktorý postupne dovedie Slovensko na kolená. Zatiaľ čo si Matovič pridáva infantilné statusy na facebooku, ľudia na Slovensku strácajú aj poslednú nádej na lepšiu budúcnosť.

My však náš boj nevzdávame a sme odhodlaní dať veci po Matovičovi v štáte do poriadku za každú cenu“ vyjadril sa k aktuálnej situácii Milan Mazurek

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články