sobota, 22 januára, 2022

Mazurek si kopol do Trubana a Hlinu! Takto im naložil ex-poslanec NR SR!

Posledné články

Mazurek si kopol do Trubana a Hlinu! Takto im naložil ex-poslanec NR SR!

Ex-poslanec Milan Mazurek si servítku pred ústa nedal a tentokrát sa vyjadril k mítingu v Košiciach. Podľa Progresívneho Slovenska bolo prečislenie pravičiarov protestujúcich proti Kotlebovi omnoho výraznejšie. Mazurek sa vyjadril nie len na adresu mítingu v Košiciach, ale tak isto aj k lídrovi Progresívneho Slovenska Michalovi Trubanovi a k lídrovi KDH Alojzovi Hlinovi.

Mazurek si kopol do Trubana a Hlinu! Takto im naložil ex-poslanec NR SR!

Status ex-poslanca Mazureka

Aj keď si budú liberáli písať, ako nás neuveriteľne v Košiciach prečíslili a na fotkách tretinu našich sympatizantov zaraďovať do davu „protestujúcich“, tak si to netreba všímať.

Títo Trubanovi narkomani kopú z posledného a musia si na naše mítingy voziť autobusy osadníkov. Okrem toho, že prídu a správajú sa ako zmyslov zbavení, sú neuveriteľne vulgárni a plní nenávisti a agresie, tak ešte dôjdu s nechutne hanobiacimi transparentmi, kde neurážajú len nás, ale dokonca aj Pannu Máriu.

Na takéto akcie perverzných a protikresťanských fanatikov chodí ešte aj predseda protikresťanskej strany KDH Lojzo Hlina, naozaj veľavravné…

Podarilo sa nám usporiadať takýto neuveriteľný míting v druhom najväčšom meste Slovenska, kde nás prišlo podporiť minimálne 800 ľudí a naviac sme dokázali tak vystrašiť liberálov, že museli zmobilizovať všetkých vajdov na okolí.

Nielen, že svojim správaním jasne presvedčili všetkých prítomných, aby nás volili a nepripravili nás ani o jediného voliča, no naviac nás neuveriteľne teší fakt, že si musia takto trápne dokazovať, ako nám vedia „obsadiť“ míting.

Toto sa však robí iba stranám, ktoré sú suverénne najsilnejšie. A keďže narkomani na svoje mítingy nedostanú ani 20 ľudí, musia chodiť na tie naše. Na mítingy strany, ktorá ide vyhrať voľby! A to aj s pomocou týchto trápnych komparzistov, vďaka ktorým máme špičkové mediálne pokrytie našich akcií.

 

P.S. my ich naozaj neplatíme… Túto reklamu a to neskutočne primitívne správanie nám hlupáčikovia nijak nefakturujú

Zdroj: https://www.facebook.com/Milan-Mazurek-poslanec-NR-SR-207289726707929/

Zdroj foto: Zdroj: SME – JOZEF JAKUBČO, https://domov.sme.sk/c/22202975/mazurek-z-lsns-moze-stratit-mandat-poslanca.html

https://zemavek.sk/trubanove-perly-robosi-to-su-uplne-specialna-sekta-ludi/,archív Truban

David Ištok/Aktuality.sk, https://www.aktuality.sk/clanok/562530/alojz-hlina-kto-meni-kapitana-po-vyhratom-polcase/

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články