piatok, 21 januára, 2022

Médiá a Hygienikov trafí ŠĽAK! Majiteľ Hollywood Burger sa teší z úspechu: „Všetko Vypredané…“

Posledné články

Médiá a Hygienikov trafí ŠĽAK! Majiteľ Hollywood Burger sa teší z úspechu: „Všetko Vypredané…“

Zdroj: Hollywood Burger

„Všetko vypredané“

Majiteľ a „Muž v parochni“ sa pochválil neuveriteľným úspechom, ktorý Hollywood Burger zažíva v týchto ťažkých časoch. Síce je podnik uzavretý na 30 dní a hygienici a média im idú doslova do písmena po krku tak sa mala Trnavská gastro prevádzka teši z obrovského úspechu.

„OBROVSKÉ ĎAKUJEME posielame našim najlepším zákazníkom, ktorí nám prišli vyjadriť podporu zo všetkých kútov Slovenska. Ľudia ste neuveriteľní Samozrejme by sme sa chceli poďakovať aj všetkým médiám a televíziám, ktoré o nás píšu aj keď väčšinou v zlom Svojou negativitou a intrigami ste dali do pohybu veľké veci  Za pár dní ste spojili tisíce ľudí a Hollywood je už všade doma. Píšu nám aj zo zahraničia ako Chicago, Londýn , Francúzsko, Švajčiarsko, Rusko, Maďarsko a samozrejme veľká podpora ide aj zo susedných Čiech od našich bratov  až je to neuveriteľne“ tešia sa chlapci z Hollywood Burger

„Skrátka ďakujeme, že na nás kydáte špinu lebo sila ľudí tým stále rastie. Píšete nám, že chcete pomôcť všetkým možným až je to niekedy do plaču čo všetko ste ochotný spraviť ľudia ste TOP. Moji chlapci majú prácu a môžme ju dať aj ďalším ľuďom v týchto ťažkých časoch.

Robiť viac jedla a radosti pre ľudí bez ohľadu na očkovanie či neočkovaní BEZ ROZDIELU pretože sme si všetci rovní. MUŽ V PAROCHNI ešte raz ďakuje a zajtra to odpáli vo veľkom štýle ako vždy.

P.S. : Ľudia, všetci čo nám píšete ako nás chcete podporiť na pokuty už čoskoro bude možnosť“ zakončil Hollywood Burger

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

4 KOMENTÁRE

  1. Toto je ukazka slovenskej demencie.. jeden dement si uziva svojich 5 minut slavy a honi si ego aky je „pan“… V podstate je chudak s nizkym IQ a nedokaze pochopit aktualnu situaciu, tak utoci…
    Samozrejme tlupa dalsich slovenskych dementov s este nizsim IQ ho bude podporovat..
    Zelam prijemne nakazenie kovidom a stastnu pomalu smrt udusenim vo vlastnych srackach, ktore ten dement pusta z ust…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články