štvrtok, 27 januára, 2022

Média ZÁHADNE MLČIA! Tomuto chce dať premiér Matovič zelenú?!

Posledné články

Média ZÁHADNE MLČIA! Tomuto chce dať premiér Matovič zelenú?!

Covid 19 ma zastaviť vakcína, ktorá by sa mala objaviť aj na Slovenskom trhu. Vo vakcíne je však háčik. Zástupca firmy AstraZeneca by za vakcínu ruku do ohňa nedal.

Foto – TASR

„Ako korporácia jednoducho nemôžeme znášať riziko, ak sa za 4 roky ukážu (negatívne) vedľajšie účinky očkovania“ uviedol Ruud Dobber, ktorý je zástupcom AstraZeneca

Síce svet tlačí čas netreba zabudnúť, že každá vakcína potrebuje čas na testovanie. Vakcína je po pár mesiacoch jednoducho hotová. Prečo však za ňu spoločnosť nechce znášať riziko?

Je naozaj zaujímavé, ako sa k týmto informáciám postaví vláda Slovenskej republiky

„Toto je vážna vec, a pri počúvaní návrhov na povinné očkovanie proti koronavírusu je prinajmenšom zvláštne, že slovenské masmédiá o tom mlčia. V zahraničí však renomované agentúry jasne varujú – vakcína proti koronavírusu sa vyvíja v nebezpečne zrýchlenom režime, skracuje sa vývoj, testovanie, schvaľovanie. Zástupca firmy AstraZeneca vyvíjajúcej vakcínu pre EÚ sa vyjadril doslova:

Foto: Imgur

„Ako korporácia jednoducho nemôžeme znášať riziko, ak sa za 4 roky ukážu (negatívne) vedľajšie účinky očkovania.“ Riziko masových negatívnych účinkov očkovacích látok na ľuďoch majú teda znášať štáty.

Pri takomto nezodpovednom postupe vlád a farmaceutických firiem by sme sa mali mať na pozore a zvážiť, či radšej nebudeme posilňovať svoju imunitu zdravším spôsobom ako pochybnými (v podstate pokusnými) očkovacími látkami, za ktorých následky sa nikto nechce zaručiť. Prajem veľa zdravia“ vyjadril sa euroloslanec Uhrik

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články