piatok, 21 januára, 2022

Medzinárodná facka pre premiéra Matoviča! Žiaľ aj pre Slovensko

Posledné články

Medzinárodná facka pre premiéra Matoviča! Žiaľ aj pre Slovensko

Premiér Igor Matovič stojí v súčasnosti v neľahkej úlohe. Pandémia Covid 19 zachvátila celý svet. Slovensko už na začiatku prijalo množstvo opatrení, ktoré mali šírenie postupne zastaviť.

Dlhodobým kritikom premiéra Matoviča je opozičný poslanec Ľuboš Blaha, ktorý si servítku pred ústa nedal ani v NRSR. V tomto smere opäť Bláha pokračuje a tvrdí, že premiér Matovič dostal poriadnu medzinárodnú facku.

Rakúsko zorganizovalo formát “smart countries“. Ide o formát, na ktorom si bude skupina najúspešnejších krajín s nízkym počtom nakazených vymieňať skúsenosti. Slovensko sa však na zoznam nedostalo.

Politológ Lenč: Igor Matovič? Slovenský Donald Trump - SME | MY Trnava

(Zdroj: TASR)

Bláha si v statuse podpichol aj to premiérových statusoch na sociálnej sieti.

Úryvok statusu Blahu

15 krátkych poznámočiek na sobotu ?

1. Prvá poriadna medzinárodná facka pre Matoviča. A žiaľ aj pre Slovensko. Rakúsko vytvorilo formát „smart countries“, na ktorom si budú krajiny s najlepšími výsledkami v boji proti koronavírusu vymieňať skúsenosti.

2. Rakúsky predseda vlády pozval Čechov, Dánov či Austrálčanov, ale Slovensko vynechal. Možno sa mu čudovať, keď na čele Slovenska je klaun, ktorý ani nevie poriadne po anglicky?

3. O čom by sa s Matovičom bavili – o tom, či treba vypnúť alebo nevypnúť krajinu, zobrať seniorom ľudské práva alebo či treba ukázať celému svetu svoje pačmagy a reďkovky od Krajniaka?

4. Ťažko očakávať, že na stretnutí „smart and smarter“ bude sedieť premiér ako vystrihnutý z filmu „Dumb and Dumber“. Je to škoda pre Slovensko, ale Matovič je zjavne na smiech aj premiérovi Kurzovi. Čudujete sa?

5. Medzitým Matovič ďalej pokračuje vo svojich mimoriadne dôstojných a hlavne dospelých statusoch. Už vieme, že má infantilné tričenko, videl cicušu, dostal reďkovky a najnovšie zazdieľal meme od psychopatov zo Zomri…

Celý status poslanca Blahu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články