streda, 1 decembra, 2021

MEGA trapas: Z Matoviča sa SMEJE CELÝ SVET! Takto strápnil Slovensko v Bruseli

Posledné články

MEGA trapas: Z Matoviča sa SMEJE CELÝ SVET! Takto strápnil Slovensko v Bruseli

Po roztržke s ministrom Sulikom sa premier Matovič rozhodol nezobrať štátneho tajomníka pre Európsku agendu Klusa do Bruselu. Malo to byť pravdepodobne gesto pre ministra Sulika.

Zdroj: Facebook

Matovičovi sa to však poriadne vypomstilo a v Bruseli si narobil poriadne trapas.

Matovičová nepochopiteľná „fráza“: „Can I go one time? Sa zapíše do dejín a bude určite hitom internetu.

 

Eduard Chmelár

K situácii sa vyjadril aj politický analytik Eduard Chmelár.

„No a takto to dopadne, keď premiér márnomyseľne nechá doma štátneho tajomníka pre európsku agendu, nedomyslí, že mu chýba aj stály predstaviteľ SR pri EÚ, zmätený nevie ako začať, oslovuje novinárov skomolenou angličtinou a pýta sa ich, či môže ísť ešte raz, netušiac, že je v priamom prenose…

Možno si spomeniete, ako som krátko po voľbách varoval pred tým, aby sme tomuto mužovi v čase krízového manažmentu odovzdávali moc a mnohí z vás ho bránili, aby dostal šancu… A možno sa už k tomu nepriznávate.

Vy sa môžete zasmiať, mne je už Igora Matoviča ľudsky aj trochu ľúto, ale túto strašnú hanbu pred celou Európou si Slovensko nezaslúži. Skončime to trápenie, prosím“ okomentoval Matovičovú reprezentáciu v Bruseli

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články