pondelok, 6 decembra, 2021

MEGAŠKANDÁL: „Po tomto by Matovičova vláda mala okamžite odstúpiť…“

Posledné články

MEGAŠKANDÁL: „Po tomto by Matovičova vláda mala okamžite odstúpiť…“

OFICIÁLNE ČÍSLA: PO TOMTO BY MATOVIČOVA VLÁDA MALA OKAMŽITE ODSTÚPIŤ

Pozrite si tento šokujúci graf. Slovenská vláda dáva ľuďom a firmám na finančnej podpore v kríze menej, ako prakticky hociktorá iná vláda vo vyspelom svete!

Krízu máme pritom jednu z najhorších.
Upozorňujem na to už od jari, keď sme v CVP vydali rozsiahlu štúdiu ukazujúcu, že naša vláda reagovala oveľa neskôr ako ostatné a oveľa ťažkopádnejšie.

Zdroj: TASR/Martin Baumann

Vláda má na podporu ľudí k dispozícii obrovský balík prostriedkov!! Z neminutých eurofondov, ktoré sám Brusel v tejto chvíli vyžaduje napumpovať do ekonomiky. Len to, po a) nevedia zadministrovať (napriek veľkohubým prísľubom V. Remišovej z jari, ako to ona dokáže), b) tešia sa, že to nevadí, aj tak tie peniaze použijú neskôr – na vlastné projekty.

Takisto priebežne upozorňujem na to, že vládni predstavitelia (vyniká v tom napríklad minister Krajniak) pravidelne o podpore klamú a predvádzajú rôzne manipulácie.

Ak teda nechcete veriť mne, toto sú čerstvé dáta Medzinárodného menového fondu. V celej Európskej únii len Rumunsko (nie je v tomto grafe) dáva porovnateľné málo peňazí, ako pct HDP. (graf Libor Melioris)

Zdroj: Juraj Draxler/Facebook

Na graf poukázal bývalý minister Juraj Draxler. Slovenská vláda tak dáva alarmujúco ľuďom najmenej v porovnaní s ďalšími krajinami.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články