streda, 1 decembra, 2021

Melania Trumpová sa strápnila na slávnostnom odhalení pamätníku G. Washingtona. Z jej reakcie sa smeje cely svet!

Posledné články

Melánia Trumpová sa strápnila na slávnostnom odhalení Pamätniku G. Washingtona. Z jej reakcie sa smeje cely svet!

Prvá dáma Spojených štátov sa poriadne strapnila.
Zachytilo to video od twiter kanálu Washington Examiner. Tato trápna situácia tak ostane navždy zachytená. Na videu je vidieť, ako prvá dáma nedokáže držať veľké nožnice, s ktorými ma slávnostne odstrihnúť stuhu spolu s ďalšími ostatnými účastníkmi ceremónie.

Po odstrihnuti jej museli pomôcť a nožnice od prvej dámy vzali. Melánia tak ostala v mrazivom šoku a nevedela, ako ma reagovať.

Melánia Trumpová sa strapnila na slávnostnom odhalení pamätniku G. Washingtona. Z jej reakcie sa smeje cely svet!

Z trápneho momentu sa nakoniec na tvári ženy Donalda Trumpa vykľul krkolomný úsmev, ktorý mal zažehnať tento trápny moment. Nakoniec však kamery zachytili všetko a z tejto reakcie sa smeje cely svet.

Slávnostná ceremónia sa konala v centre amerického hlavného mesta. Okrem manželky Donalda Trumpa sa ceremónie zúčastnili aj študenti mestských škôl a úradníci. Pamätník prešiel restaurovanim.

Reštauroval sa od roku 2016. Výška obelisku meria neuveriteľných 169 metrov, čo znamená, že je jednou z najväčších stavieb na svete. Stavebným materiálom je prevažne kameň.

Z trápneho momentu sa nakoniec na tvári ženy Donalda Trumpa vykľul krkolomný úsmev, ktorý mal zažehnať tento trápny moment. Nakoniec však kamery zachytili všetko a z tejto reakcie sa smeje cely svet.

Kto je Melánia Trumpova

Je bývala Slovinska modelka, náKto je Melánia Trumpovavrhárka šperkov a hodiniek. Od roku 2017 plnú rolu prvej dámy USA. V januári 2005 sa vydala za magnáta Donalda Trumpa. Melánia sa počas prezidentskej kampane reprezentovala ako „Matka na plný úväzok“.

Zdroj: https://ac24.cz/-/melania-trumpova-se-ztrapnila-na-slavnostnim-odhaleni-pamatniku-g-washingtona?redirect=%2F

https://sk.wikipedia.org/wiki/Melania_Trumpov%C3%A1

obrazok: https://www.kut.org/post/president-tweets-attacks-melania-trump-speaks-out-against-cyberbullying..CHIP SOMODEVILLA / GETTY IMAGES

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články