piatok, 21 januára, 2022

Mesežnikov označil Radačovského za fašistu! Ten mu to vrátil a takto mu naložil!

Posledné články

Mesežnikov označil Radačovského za fašistu! Ten mu to vrátil a takto mu naložil!

Známy politológ Grigorij Mesežnikov je dlhodobým kritikom Kotlebovej ĽSNS. Jeho kritiku schytal aj Europoslanec a bývalí ex sudca Miroslav Radačovský. Mesežnikov Radačovského označil ako fašistu.

Mesežnikov označil Radačovského za fašistu! Ten mu to vrátil a takto mu naložil!

Status Europoslanca Radačovského

JE PROBLÉM, ŽE DO EP SA DOSTALI SLOVENSKÍ EXTRÉMISTI. „SÚ PROTIEURÓPSKI A PRESADZUJÚ POSTOJE, ktoré SÚ V SÚLADE s RUSKÝM VPLYVOM. Vyjaril sa pre agentúru SITA známy politológ.

Pán Mesežnikov má zjavne o mňa záujem a zjavne mu, alebo skôr iným, v niečom prekážam. Len nedávno, dňa 26.05.2019, ma pán Mesežnikov verejne označil za najhoršieho fašistu v Európe, na čo som reagoval, brániac seba ale predovšetkým svojich voličov, príspevkom na svojej Fb stránke dňa 5. júna 2019.

Teraz už ma za najhoršieho fašistu v Európe neoznačuje, ale uráža mňa a tým aj Slovákov, čo ma volili, pojmom protieurópsky extrémista pod ruským vplyvom.

Kto je Grigorij Mojsejevič Mesežnikov. Narodil sa v bývalom Sovietskom zväze, v západnej časti Ruska, v meste Oriol a pochádza zo židovskej rodiny. Má sedem detí a je rozvedený. Študoval na Moskovskej štátnej univerzite. Presťahoval sa na Slovensko, v roku 1983 nastúpil na Ústav marxizmu-leninizmu UK v Bratislave. Spolu s Martinom Bútorom bol zakladateľom Inštitútu pre verejné otázky (IVO). Je jej prezidentom a pôsobí tam dodnes. Pôsobil v Nadácii otvorenej spoločnosti (OSP) a za túto činnosť dostal osobné poďakovanie od jej zakladateľa Georga Sorosa. Absolvoval stáže vo Švédsku, USA, zúčastnil sa študijného pobytu organizácie American Jevish Committee v Izraeli a Palestínskej autonómii. Žije v Bratislave. Tieto skutočnosti sú zrejmé z dostupných internetových zdrojov.

Kvôli objektivite uvediem aj stručne, kto som ja. JUDr. Miroslav Radačovský, narodil som sa v bývalom Československu, v severovýchodnej časti Slovenska, v obci Ľutina a pochádzam zo slovenskej kresťanskej rodiny. Mám dvoch synov, 42 rokov som ženatý s jednou ženou. Som absolventom Právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach, nikdy som nepôsobil v cudzine, pracoval som 37 rokov a 214 dní na niekoľkých súdoch ako sudca SR. Nikdy som nebol zakladateľom žiadnej neziskovej organizácie, nikdy som nepoberal finančné prostriedky od zahraničných donorov. Na území Slovenska žili moji starí rodičia, moji ďalší predkovia, pôvodom boli maloroľníci, lesní robotníci, páliči uhlia, nikdy nemali sluhov ani slúžky ale ani nikdy sluhami ani slúžkami neboli. Žijem v obci Hnilec a v súčasnosti pôsobím ako slovenský poslanec Európskeho parlamentu.

Grigorij Mojsejevič, už ste ma raz nazvali najhorším fašistom v Európe, teraz ste ma označkovali ako protieurópskeho extrémistu pod ruským vplyvom. Grigorij Mojsejevič, dňa 17.12.2019 vystúpil som v EP v súvislosti s odchodom Veľkej Británie z EÚ a povedal som asi toto: Spojené kráľovstvo neodchádza z Európy, odchádza z inštitúcie EÚ. Je to začiatok novej Európy, Európy nezávislých národných štátov, žijúcich v mieri a priateľstve, hospodársky kooperujúcich, bez vzájomného zasahovania do vnútorných záležitostí.

Asi o 4 minúty po mojom prejave vystúpil predstaviteľ Veľkej Británie, p. Farage (nie Putin), ktorý označil EÚ a to doslovne, ako žalár národov a vyslovil obdiv nad tým, že ľud Spojeného kráľovstva z tohto byrokratického spolku odchádza. Pán Farage je blízky priateľ p. Trumpa (nie Putina) a jeho priateľ, britský premiér Boris Johnson (nie Vladimír Putin) sa o EÚ vyjadruje ešte oveľa nelichotivejšie.

celý status poslanca Radačovského

 

Zdroj: https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/965994690452889?__tn__=K-R

https://www.noviny.sk/498588-slovenski-europoslanci-by-mali-dostat-vacsi-medialny-priestor-volebna-ucast-je-stale-najnizsia-v-eu

Zdroj foto: https://conspiracytheories.eu/member/grigorij-meseznikov/, Mesežnikov

Radačovský- https://slobodnyvyber.sk/komentar-zle-rozhodnutie-sudcu-radacovskeho-v-pripade-kiska/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články