">Ako dopadol súboj Sulík vs Havran?
Image default

Ako dopadol súboj Sulík vs Havran?

Michal Havran a Sulík: Islam zásadným spôsobom formoval Európsku kultúru. Michal Havran a Richard Sulík sa stretli v relácii havranova pre televíziu RTVS.

Ako dopadol súboj Sulík vs Havran
Ako dopadol súboj Sulík vs Havran
 
 
 
 

Ako dopadol súboj Sulík vs Havran

Michal Havran patrí medzi osobnosti, ktorý rád šokuje verejnosť svojimi statusmi či videami. Známi v televízii RTVS, kde aj dostal priestor v Talkshow. Je to vlastne jeho Talkshow, pretože každý kto je z hostí pozvaný zaujme rolu diskutujúceho no na záver ma vždycky Michal Havran posledné slovo „najmúdrejšieho “s kmeňa. Taktiež spravil pár diskusii v kaviarniach a v neposlednom rade sa dostal do konfliktu s lídrom pravice Richardom Sulíkom, ktorého nazval fašistom.

 
 

Havran ako aj ostatné mená západo-americkej smotánky sa vyznačuje typickým charakteristickým znakom. Veľkým egom, ktoré ich nepustí prijať iný názor než ten, ktorý majú v hlave. Aby sme pochopili vnímanie Michala Havrana stačí si prečítať jeho pár kníh. Sú venované všetkým jeho „filozofickým“ myšlienkam. Na cene vás nezruinujú, pretože sú lacnejšie ako toaletný papier. Určite v nich nájdete množstvo filozofických perál. Možno sme všetci blázni a Havran je mozog všetkého.

Špiniť Šturovcov je úbohý čin

Špiniť však štúrovcov s antisemitizmu je naozaj úbohý čin. Súčasná doba nám však poukazuje rozličné aspekty života. Na uliciach sa bozkávajú zmaľovaný nahý muži, ktorí chcejúc poukázať na svoju homosexualitu. Takzvaný umelci, ktorí ničia sochy a pamätné tabule. Udavači na socialnych sieťach. Média, ktoré vytvárajú jednostrannú verejnú mienku či ľudia ako Michal Havran.

Veľké ego? 

Ľudia s veľkým egom, ktorí dokážu vďaka médiám hovoriť svoje jednostranné názory ovplyvniteľným ľudom.  Ľudia sú obrovskou zbraňou. Násilnejšia zbraň sú práve ovplyvniteľný ľudia, ktorý veria jednotlivcom natoľko, že absolútne bez rozmyslu neprijmú iný názor. Ostáva nám veriť, že ľudia nebudú pozerať iba do jedného smeru. Že ľudia budú vnímať všetko na okolo čo sa deje. To je jediná možnosť byť kritický na svet v ktorom žijeme.

Havran, Smatana vs Rostas

Sulik vs Havran

Zdroj:
https://www.napalete,sk/perly-tyzdna-roku-2017 (Michal Havran a Sulík)

Súvisiace články

O “umelcovi” Kalmusovi natočili film

Andrej

Ján Slota: Všetko zlo pochádza z USA

Andrej

Podpredseda Progresívneho Slovenska Michal Truban šokuje prečo?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..