">Michal Šimečka: Slovensko potrebuje migrantov | PICUS Capital
Image default

Michal Šimečka: Slovensko potrebuje migrantov

Michal Šimečka: Slovensko potrebuje migrantov
Michal Šimečka: Slovensko potrebuje migrantov
 
 
 
 
Topiaci sa slamky chytá?

Prezidentské voľby ukázali jasný smer politického smerovania na Slovensku. Liberálny trend bude s veľkou pravdepodobnosťou pokračovať a ľavicová strana SMER-SD sa postupne utápa nielen vo svojich kauzách. SMERU chýba líder a unavený Fico jednoducho svojim populizmom k prílakaniu alternatívy jednoducho nestačí.

SMER tak v prieskumoch jasne klesá zatiaľ, čo Progresívne Slovensko valcuje a predbieha donedávna líderskú pravicovú stranu Sas. Práve Progresívne Slovensko je svojim spôsobom nová liberálnejšia cesta, ktorá nemý problém z migranta mi či propagáciou LGBT komunity. Svojim spôsobom sú Progresívci veľkou neznámou.

 
 

Už 25. mája sa budú konať voľby do europarlamentu. Kandiduje aj člen Progresívneho Slovenska, ktorý je, aj lídrom kandidátky Michal Šimečka. Šimečka je syn Milana Šimečku, ktorý otvorene priznáva, že S oros je jeho priateľ. Aj gény jeho syna nezostali ďaleko a jablko nepadá ďaleko od stromu. Michal Šimečka podporuje migrantov a hovorí to otvorene. Ide predovšetkým o ekonomické dôvody.

Michal Šimečka: Slovensko potrebuje migrantov

“Na Slovensku stále rôzne populistické a demagogické strany stále hovoria, že kvóty a utečenci, pričom na Slovensku bolo udelený minulý rok 5 azylov pre utečencov. Naopak prišlo tuším 20 000 migrantov legálne pracovať na Slovensko. Predovšetkým ľudia z Ukrajiny, Srbska či Vietnamu.”

“My si, teda myslíme v súlade s vládou, že do istej miery túto migráciu dneska ekonomickú, legálnu migráciu aj Slovensko potrebuje.” Práve takto argumentoval potrebný príchod migrantov na územie Slovenskej republiky liberál Šimečka.

Šimečka a Páska sa tak stretli v diskusnej relácii a predvolebnom dueli na portáli aktuality.Sk. Hlavnými témami bola Európska únia ako celok, ale taktiež aj problém s migráciou. Šimečka priznal, že by bol najradšej ak by Slovensko bolo viac integrované do štruktúr Európskej únie. V skratke to znamená, aby mal Brusel nad Slovenskej viac kompetencii a väčšiu silu. Sám by si prial spolupracovať v budúcnosti s Macronovou frakciou.

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/lider-kandidatky-ep-za-progresivne-slovensko-michal-simecka-slovensko-potrebuje-migrantov/1733229?fbclid=IwAR0hR7USaaI38rOSGucizBzP2Nfta6_0yT4kniU-5pPqbLXOUQwYPwls0sM, https://www.aktuality.sk/clanok/685516/euroduel-simecka-vs-paska-progresivci-chcu-macrona-sns-nevylucuje-salviniho/

Súvisiace články

Tvrdý odkaz Petra Marčeka! Tak toto sa Kiskovi páčiť nebude

Andrej

Opozícia žiada demisiu Kaliňáka. Ako to dopadne?

Daniel

Poslanci si rozmrazili platy o koľko si prilepšia poslanci NRSR?

Andrej

1 komentár

Patrik Ilavský 27. mája 2019 at 18:57

Som obyčajný občan SR pracujem od skončenia školy.Do tohto štátu odovzdávam moje dane ,zdravie !!!!! Čo nam odovzda taký ekonomický učetenec??? Neviem asi dobre ratať lebo nevidím ani len jednu výhodu pre občanou SR !!!!Peniaze bude dostavať od štatu, lebo on tu neprišiel pracovať!!!!! Dostane bývanie lebo nema kde bývať a teraz to hlavné čo vlastne ziska tento štat????? Dochodcovia namesto si uživania dochodku po zdretí v praci nemaju kolko razi čo dať do ust nemaju na lieky atd. Kde je ucta k občanovi ???? Takže ešte raz prosím čo Získame ???

Odpoveď

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..