sobota, 22 januára, 2022

Mikasa trafí šľak! Hollywood Burger prepisuje Históriu. Revolučný krok, ktorý zmení Slovensko na nepoznanie…

Posledné články

Mikasa trafí šľak! Hollywood Burger prepisuje Históriu. Revolučný krok, ktorý zmení Slovensko na nepoznanie…

Zdroj: Mikas (TASR), Hollywood Burger (Facebook)

Majiteľ Hollywood Burger a jeho zamestnanci urobili tlačovú konferenciu pred Úradom verejného zdravotníctva, kde oficiálne potvrdili zriadenie účtu na pomoc. Nebude to však pomoc len pre nich, ale aj pre všetkých podnikateľov na Slovensku.

„Vítame Vás na tlačových konferencií Hollywoodu pred REGIONÁLNYM ÚRADOM VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA v Trnave
Priatelia konečne sme si zriadili účet na

Vašu podporu :
IBAN: SK04 0200 0000 0045 3458 2453 (do poznámky treba uviesť “DAR”)

Hneď Vám aj ukážeme načo podpora poputuje a na čom momentálne makajú naši právnici. Dokumenty a právna pomoc ZADARMO pre všetkých. Milí kolegovia a podnikatelia tieto kroky robíme hlavne kvôli Vám, pretože je nám jasné, že sa bojíte“ Komentuje Hollywood Burger

„Ale, ako môžete vidieť vo videu KONTROLY SÚ NEZÁKONNE. Začína sa nám to tu nejako rúcať priatelia a ospravedlnenie “robíme si len svoju prácu” nie je namieste. Na záver sme si dovolili malú pozornosť a mame ich ďaleko viac. Ďakujeme za vašu nekonečnú podporu spolu prepisujeme dejiny slovenského gastra už sa nevieme dočkať, kedy začneme zverejňovať právne kroky. Peknú Nedeľu“ Zakončil známy podnik.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

4 KOMENTÁRE

 1. dobre by bolo keby ste zverejnili aj tých poskokov, čo vykonávajú tzv. inšpekciu. Nech sa hanbia a nech ich aj iní poznajú aby si v obchode nekúpili ani rožok.

 2. A kdo, že jsou TI „NEOČKOVANÍ“ ? (prevzaté)
  1) Očkovaní ‚jen‘ první dávkou,
  2) očkovaní dvěmi dávkami, méně než 14 dní od podání druhé dávky,
  3) očkované třemi dávkami, méně než 14 dní od podání třetí dávky,
  4) očkované dvěmi dávkami, ale s propadlou platností 2. dávky,
  5) očkované jednodávkovou, méně než 14 od podání,
  6) očkované jednodávkovou, méně než 14 dní od posilňující dávky,
  7) očkované jednodávkovou, ale s propadlou platností a …
  8) neočkovaní … preto sú plné nemocnice nezaočkovaných ..?

  Čo vlastne covidpas dokazuje? Človek má v sebe n-injekcií, to je asi tak všetko. Chorobu, onemocnenie, vírus šíri okolo seba, často nekontrolovane, v nemocnici sa vyskytuje, priebehy majú rôzne, žiaľ tiež aj definitívne. Stále sa uvádzajú nové a nové prípady poškodenia zdravia, už sa to nedá donekonečna utajovať. Koniec-koncov pred kým? Ak Vám v rodine niekto, kto prekypoval zdravím náhle odíde po injekcii, budete sa tváriť, že čo? Že sa to stalo-nestalo, lebo prečo? Prečo? Kvôli komu? Kým sa nedáte naočkovať, všetci behajú za Vami, aké je to úžasné. No, ak sa Vám čosi prihodí a chcete pomôcť, naraz všetci utekajú od Vás, to už nie ste zaujímavý. Takže znova: o čom to celé vlastne je? O Vašom zdraví, ak nie, potom načo ten cirkus v našich životoch? Už stačilo. Bodka !

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články