Slovensko

Podľa Dzurindu je Slovensko trápne

Napísal Andrej · 1 min read >
Podľa Dzurindu je Slovensko trápne
Podľa Dzurindu je Slovensko trápne

 

Mikuláš Dzurinda

je Slovenský politik a bývalí predseda vlády Slovenskej republiky. Dzurinda sa stal taktiež aj ministrom zahraničných vecí a krátko „vládol“ aj v rezorte dopravy. Ako minister zahraničných vecí sa stretol zo „zvučnými menami“ ako napríklad George Soros či Madeleine Albright.

Ako politik jasne uznáva západné hodnoty. Po politickom úpadku Sdkú-DS, ktorý prišiel predovšetkým po páde vlády Ivety Radičovej si našiel Dzurinda teple miestočko v Bruseli. Tam sa stal prezidentom Think-Tanku pod taktovkou Wilfried Martens. Dzurinda sa predovšetkým venuje zásadným otázkam Európskeho spoločenstva.

„Prinášame inšpiratívne myšlienky pre akcie a pomáhame utvárať odpovede na európske výzvy,“ 

Bol predsedom vtedy najsilnejšej pravicovej strany Sdkú-DS. Súčasnej dobe sa hlási k myšlienke bezpečne prijať pár tisíc migrantov. Dzurinda Hlása taktiež, že Slovensko je trápne ohľadom neprijatia čo i len pár stovák migrantov. Tak ako pani Flašíková-Beňová tak aj Mikuláš Dzurinda by radšej pomohli migrantom ako naším ľudom.

Podľa Dzurindu je Slovensko trápne

Po odchode do „politického dôchodku“ tak slávna pravicová dvojka, ktorá zhodila z trónu Vladimíra Mečiara nekončí v politických debatách . Práve naopak. Dzurinda a Mikloš šíria predstavu prijať čo najväčšie množstvo migrantov. Mikloš tvrdí, že Migranti sú ekonomicky výhodný a Dzurinda zase hovorí o trápnosti Slovenskej republiky ohľadom neprijatia migrantov.

 
 

Je otázne či Dzurinda naspäť vzkriesi myšlienku znovu ísť do politiky. Šeptá sa o triu Kiska, Dzurinda a Mikloš .

Dzurinda ako prezident Slovenskej republiky

Politicky mŕtvy Radoslav Procházka bývalí člen súčasnej stredopravej koalície a taktiež bývalí líder strany Sieť by si dokonca prial Dzurindu za prezidenta. Práve Mikuláš Dzurinda by mohol byť vhodným kandidátom pre Bratislavskú kaviareň. To či Dzurinda s Miklošom ohlásia veľký návrat v novom šate nikto momentálne nevie. Do volieb ostáva dlhá doba.

Prozápadné cítenie Mikuláša Dzurindu. Na Ruskú federáciu je  potrebné využiť „HARD POWER“

zdroj: https://www.napalete.sk/perla-tyzdna/

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.