Slovensko

Mikuláša Dzurindu napadli na ulici

Mikuláša Dzurindu napadli na ulici   Známi pravicový politik, ktorý po voľbách čarovným prútikom zmenil Slovensko a nastavil mu nové pro-západné smerovanie Mikulaš...

Written by Andrej · 2 min read >
Dzurinda slovne napadnutý aktivistom

Mikuláša Dzurindu napadli na ulici

Dzurinda slovne napadnutý aktivistom
Dzurinda slovne napadnutý aktivistom

 

Známi pravicový politik, ktorý po voľbách čarovným prútikom zmenil Slovensko a nastavil mu nové pro-západné smerovanie

Mikulaš Dzurinda 30.6.2016 čelil slovnému napadnutiu aktivistu Rastislava Kavického.

Mikulaš Dzurinda a jeho kaviarenský fanúšici video určite skritizovali a poukázali na bezcharakternosť správania Rastislava Kavickeho. Ak si to však zoberieme z iného uhla pohľadu ak sme naozaj v liberálnej demokracii tak môžeme mať názor taký aký chceme. Vyjadrenie Rastislava Kavického bolo ukážkou pro-západnej demokracie a liberalizmu aký Dzurinda dlhodobo na Slovensku budoval.

Náhodné video sa stalo šokujúcim

Obyčajne náhodné video neskoro večer si išlo normálnym tempom. Na to však Rastislav Kavický uvidel podobného muža ako Mikuláš Dzurinda. Evidentne, keď aktivista Kavický pristúpil bližšie ostal v šoku. Naozaj pred ním stál Mikuláš Dzurinda. Vtedy aktivista zareagoval a opýtal sa rázne Mikuláša Dzurindu.

„Vy sa fakt nebojíte ?

Na to Dzurinda s ubezpečením, že Kavickému má čo v tomto smere povedať pristúpil ihned k nemu s odpoveďou

A koho by som sa mal báť ?

Na to sa Rastislav Kavický ešte viac „rozzúril“ a s názorom išiel priamo na vec.

„Spolu s Miklošom ste rozdrbali celú krajinu“.

Na túto vetu sa Dzurinda vôbec nevyjadril a pokračoval s úsmevom na tvári. Dzurinda chcel nakoniec rozhovor ukončiť v priateľskom duchu a tak sa snažil s Aktivistom žartovať. Na druhej strane Rastislav Kavický mu nebol nič dlžný a pokračoval dalej v tvrdej kritike Mikuláša Dzurindu. Kedy je pravdepdobné, že sa niekedy opäť stretnete s Mikulášom Dzurindom z oči do očí. Malá pravdepodobnosť a tak aktivista dalej chrlil kritikou na bývalého predsedu vlády Slovenskej republiky.

„Čaká vás krutá smrť“

Kavinský na záver predpovedal smrť Mikulášovi Dzurindovi, ktorý postupne začal chápať, že aktivista je svojím spôsobom neoblomný a v priateľskom duchu tento rozhovor rozhodne neskončí.

„Stretol som väčších frajerov“  podotkol dotknutý Dzurinda, ktorý zhodnotil situáciu a ustúpil aktivistovi Kavickému.

celé video tu

Kavický sa objavil aj v Takže Tak

Kavický sa preslávil aj ďalšími videami, ktorými poukazuje na súčasný politický stav. Taktiež sme ho mohli vidieť v relácii Takže tak s Martinom Daňom.

Daňo a Kavický
Daňo a Kavický

Prezývaný niektorými divákmi Martina Daňa Viking je čoraz viac známejší. Práve Kavický sa čoraz viac ukazuje vo videách Martina Daňa. Sám je tak pomocníkom „spravodlivosti“, ktorú chce investigatívny Novinár ukázať. Nie vždy sa však táto novinárčina berie za „pravdu“. Paradoxom je, že novinár Daňo, Vaský či osoba ako Kavický ukazujú svetu pravú tvár doby. V mediálnej a mainstremovej dobe sú však ľudia vyjadrujúci odlišný názor považovaný len za bláznov spoločnosti.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=dNPL6i_mg2o, https://www.youtube.com/watch?time_continue=121&v=aNbCZ–6uXo,

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Mikuláša Dzurindu napadli na ulici”

  1. škoda že tú kolaboranskú špinu niekto už konečne nepošle do večných lovíšť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *