Slovensko

Milan Uhrík: Mrazivý odkaz priamo z Europarlamentu

Milan Uhrík zažíva šok Ešte prednedávnom si Slovenská republika vyberala nových zástupcov do Europarlamentu. Slovensko malo na výber s mnoho politických strán....

Napísal Andrej · >
Milan Uhrík: Mrazivý odkaz priamo z Europarlamentu

Milan Uhrík zažíva šok

Ešte prednedávnom si Slovenská republika vyberala nových zástupcov do Europarlamentu. Slovensko malo na výber s mnoho politických strán. Nakoniec však zvíťazil trend Progresívneho Slovenska. Progresívci jasne zvíťazili nad vládnucou stranou SMER-SD a týmto poukázali, že aj do tretice by mohli byť úspešný ( parlamentné voľby ). Čo však mainstream a pravicoví politici nechceli stalo sa ozajstnou skutočnosťou. Milan Uhrík a Miroslav Radačovský sa dostali do Europarlamentu. Uhrik odoslal mrazivý odkaz, kde upozorňuje, že Liberálna totalita ovládla Európu ().

Milan Uhrík: Mrazivý odkaz priamo z Europarlamentu

“Vážení priatelia, nachádzame sa v Štrasburgu v budove Európskeho parlamentu, kde sa uskutoční prvé plenárne zasadnutie nového europarlamentu. Už prvé dni ukázali, že, ako to tu vyzerá v skutočnosti. V prvý deň sa sem bol problém vôbec dostať, pretože vonku prebiehala obrovská demonštrácia Kataláncov, pretože španielska vláda neumožnila niektorým katalánskym europoslancom nastúpiť na výkon svojej funkcie.

Následne vo vnútri zase skupina britských euro-fanatikov napádala prívržencov a poslancov pán Faragea, pretože s ním jednoducho nesúhlasia. Medzičasom, kým liberálni poslanci a politici šat u telili zo svojich nových funkcií, tak na kúpalisku, ktoré je vonku vzdialené 15 minút, tí “obyčajní” ľudia tam vonku boli napádaní gangom asi päťdesiatich imigrantov, ktorí sa pomocou násilia, teda pokúšali obšťastňovať a kultúrne obohacovať miestne ženy a miestne dievčatá” poukázal na “chaos” v okolí Bruselu.

“Celé to tu je jeden veľký chaos jeden veľký bordel” Milan Uhrík

“Celé to tu je jeden veľký chaos jeden veľký bordel, ktorý pre Slovákov neprináša nič nové. V každom prípade my tu budeme naďalej bojovať, snažiť sa, čo najviac minimalizovať tie negatíve, ktoré sa bohužiaľ odtiaľto na Slovensko valia. Verím tomu, že nám ostanete verní a žebudete sledovať našu prácu aj nadalej. Budeme sa snažiť naozaj informovať o všetkom dôležitom”  ozrejmil situáciu europoslanec Milan Uhrík.

 
 

Milan Uhrík: Mrazivý odkaz priamo z Europarlamentu : Liberálna totalita ovládla Európu

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=U5izUfZmeDk

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Milan Uhrík: Mrazivý odkaz priamo z Europarlamentu”

  1. Som rád , že budeme počuť reálny stav a priebeh schôdzí EU parlamentu , kde “vládnuci nadľudia zo západu ” si nedemokraticky presadzujú svoje postavenie a obrazne povedané , pekné prepytujem serú na našich tzv. poslancov – judášov a tým na celý východný blok slovanov a maďarov. Vďaka Ing.Uhrík JUDr.Radačovský , takto si ako občan predstavujem vašu prácu vo vysnívanej západnej slniečkárskej džungli , lebo o judášovi Kukanovi a Štefancovi budeme počuť len pol roka pred voľbami !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *