štvrtok, 27 januára, 2022

Konflik v Bruseli! Uhrík: Progresívci prišli ohovárať Slovensko. Tak som im dal priúčku

Posledné články

Konflik v Bruseli! Uhrík: Progresívci prišli ohovárať Slovensko. Tak som im dal priúčku.
Slovenský eurposlanci zrejme nevedia, ako majú reprezentovať tento štát. Nicholsonová tam ukazuje svoju skutočnú tvár. Útočí na Slovensko, a to podľa slov poslancov za ĽSNS. Taktiež Daniel Milo nevie, kto ho tam zvolil. Nebola to organizácia GLOBSEC, ktorá robí v zahraničnej politike „teroristu“. Boli to Slovenský občania.
Naši europoslanci sa správajú podobne ako bývalí prezident Andrej Kiska. Ten v zahraničí tiež útočil na vlastný štát a označoval ho za mafiánsky. Takto títo predstavitelia nemôžu reprezentovať náš štát.
Daniel Milo požaduje od vyhradiť viac peňazí proti „fake news“ teda falošným správam.

 

Progresívci prišli ohovárať Slovensko

Výsledkom toho bude ešte silnejšia cenzúra, než je tomu dnes. Už to nebude len blokovanie príspevkov, obmedzenie dostupnosti, ale aj horšie praktiky. Dnes už vieme, že NAKA, klope ne dvere občanom, kvôli ich názorom na sociálnych sieťach. Ak občania porušia zákona a NAKA zasiahne, tak je to v poriadku.
Ale prečo konanie voči liberálom trvá tak dlho. A prečo sú práve vlastenci súdený a odsúdený tak rýchlo. Ako to je s Emilom Hodálom? Prečo sme nepočuli nič od našich médií?

 

 

KONFLIKT V BRUSELI! PROGRESÍVCI TAM PRIŠLI OHOVÁRAŤ SLOVENSKO… TAK SOM IM DAL PRÍUČKU!

Pozrite sa, ako chodia rôzni mimovládkari do Bruselu kydať na Slovensko a pýtať pre seba milióny eur… Napr. mimovládny „expert“ Daniel Milo – muž podpredsedníčky Progresívneho Slovenska Ireny Bihariovej, ktorý pracuje pre mimovládku financovanú priamo kongresom USA. Skrátka, taký „nezaujatý“ a „objektívny“ pánko. Z jeho príspevku v Europarlamente museli mať ostatní pocit, že na Slovensku žijeme v nejakej ruskej gubernii, kde behajú po uliciach antisemitskí militanti v tankoch…
Musel som sa Slovenska pred takýmto ohováraním zastať a povedať o týchto mimovládnych agentoch pravdu, ktorú doteraz v EÚ neboli zvyknutí počúvať! ZDIEĽAJTE!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články