pondelok, 6 decembra, 2021

Milan Uhrík: Vedec Čekan sa VEREJNE KAJÁ za agresívne výroky na adresu ľudí. TOTO mal povedať!

Posledné články

Niktoré verejné osoby o ktorých sme ešte pred pár mesiacmi ani len nepočuli sa pasujú do role „manažérov národa“. Agresívne výroky a extermistické postoje voči obyvateľstvu, ktoré odmieta očkovanie nie je ničím zvláštne. Právo na názor sa prekrýva útokmi privilegovaných. Buď sa zaočkuješ, alebo ťa onálepkujeme.

Takto môžeme sakraksticky a najme satiricky interpretovať dnešnú situáciu. Kto je očkovný dostane očkovací preukaz a môže odletieť do inej krajiny. Ten kto nebude očkovaní tak ten je občan druhej kategórie. Toto nemá nič spoločné s demokraciou, ktorou sa tak radi oháňajú lobisti očkovania.

 

Video s Pánom Čekanom

Pán Čekan (vedec) sa po mojej intervencii verejne kajá za agresívne výroky na adresu ľudí s iným ako progresívno-provládnym názorom. Nedávno totiž vyhlásil: „Presne takto postupne ich budeme dávať dole z bežného života, jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť… Všetkých, čo sa nechcú dať zaočkovať (proti Covidu) pošleme do rozvojových krajín“ Milan Uhrík
To, že sa ospravedlňuje mu ide ku cti. Ale presne takto budeme aj naďalej upozorňovať na kohokoľvek, kto by chcel súčasnú situáciu zneužívať na totalitné presadzovanie svojho jediného „správneho“ názoru. Slobodu si uchránime! píše Milan Uhrík

 

Čekan pre redakciu Postoj

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články