streda, 1 decembra, 2021

ŠOKUJÚCE: Žena BEZ RÚŠKA vtrhla na odberné miesto! To, čo nasledovalo nikto nečakal

Posledné články

Mimoriadna správa: Žena BEZ RÚŠKA vtrhla na odberné miesto! To, čo nasledovalo nikto nečakal

Žena nemala rúško na tvári pričom vošla do miestnosti a žiadala, aby sa jej všetci preukázali dokumentami.

V obci Dulovo v okrese Komárno bolo poriadne dusno. Začiatok testovania sa nezaobíde bez pokusu o konfrontáciu. Slovenska vtrhla na odberné testovacie miesto. Žena sa dožadovali toho, aby sa jej všetci preukázali osobnými dokladmi.

 

Opatrenia hygienikov vyhlasovala za nulitné. Žena sa tak čudovala , prečo majú policajt či vojak nasadené akékoľvek ochranné prostriedky

Policajt aj vojak, ktorí boli prítomní v odbernej miestnosti, ženu spočiatku napomenuli a vyzvali, aby odišla, ale nijak proti nej nezasahovali.

Celú túto situáciu zdokumentovala na video

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Prezidentka je len štatista bez svojho názoru. Č jej taký Strižinec vo veciach velenia armády respektíve OS SR môže poradiť. Ona svoj úsudok nemá a veliť nevie. Jej totiž nikto ako vrchnému veliteľovi OS SR nemá nikto kto nariaďovať a NŠ jej to tasne povedal, že armáda je zmanipulovaná pučistom Naďom – Pinochetom. Niet k tomu čo dodať.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články