nedeľa, 28 novembra, 2021

Mimoriadne: LOCKDOWN nezaberá! Na rad prichádzajú nové ZBRANE proti Covidu-19……

Posledné články

Mimoriadne: LOCKDOWN nezaberá! Na rad prichádzajú nové zbrane proti Covid-19…

Foto: TASR/Jaroslav Novák

Ani LOCKDOWN ani mimoriadna situácia a ani mimoriadne opatrenia si nevedia dať radu s Covidom-19. Situácia ani po opatreniach nie je vôbec priaznivá. Na rad však prichádzajú zbrane.

K situácii sa vyjadril Vladimir Krčméry pre HNonline.

Zatiaľ čo prvú vlnu Slovensko zvládlo dobre a patrilo medzi najlepších, dnes je situácia odlišná. „Situácia sa pokazila u nás na prelome augusta a septembra v dôsledku reťazenia rizikových udalostí, ktoré mala Európska únia rozložiť tak, ako žiadali odborníci v celej únii. Žiaľ, nik nám neveril, ale nikoho za to neobviňujeme,“ poukázal Krčméry. Na rad prichádzajú „zbrane“, ktoré nám pomôžu v boji proti COVIDU.

„A to je päť vakcín a tri nové lieky, ktoré nie sú síce typické na tento vírus, ale pomáhajú imunite a majú popri iných vírusoch za cieľové štruktúry aj niektoré súčasti koronavírusov. Takže máme dve nové zbrane,“ upozorňuje profesor Krčméry

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články