štvrtok, 27 januára, 2022

Mimoriadne: Matovič UŠIEL do Maďarska! Pri prechode hraníc nemal so sebou ani platný test…

Posledné články

Mimoriadne: Matovič UŠIEL do Maďarska! Pri prechode hraníc nemal so sebou ani platný test…

Zdroj: ANC/limuzína, Vladimír Kampf (Matovič)

Situácia na Slovensku je pomerne vážna a už dnes sa rozhodne o budúcnosti vlády Igora Matoviča, ktorá sa po príchode vakcíny SPUTNIK V rozhádala na nože. V súčasnosti by však mali ísť hádky bokom, pretože COVID obetí neustále narastá a mnoho Slovákov má vážne obavy o svoj život.

Zdá sa, že premiér nevydržal tlak a utiekol do Maďarska. Ide o balónového Matoviča, ktorý pocestoval do Maďarska. Viac prezradil organizátor akcii proti Matovičovi Juraj Draxler.

‚“MATOVIČ UŠIEL DO MAĎARSKA! PRI PRECHODE HRANÍC NEMAL SO SEBOU ANI PLATNÝ TEST!!“ Začina úvodom Draxler

„Je to tak. Nášho Matoviča lietajúceho nad Dunajom totiž hneď ráno nejaký záškodník odrezal (a to bol pripevnený naozaj dobre). Neskôr sme dostali video, ako si letí pekne presne nad Dunajom smerom na juh. A práve som dostal toto exkluzívne foto: popoludní pristál v maďarskej Rajke. Kde mu deti slovenských obyvateľov poskákali po hlave. Inak je celkom v poriadku“ zakončil Draxler

Zdroj: Juraj Draxler/Facebook

Zdroj: Juraj Draxler/Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články