utorok, 18 januára, 2022

Mimoriadne: PEKLO pred NRSR! Polícia zadržala známu tvár a novinára. Následne došlo k nečakanému rozuzleniu…

Posledné články

Mimoriadne: PEKLO pred NRSR! Polícia zadržala známu tvár a novinára. Následne došlo k nečakanému rozuzleniu.

Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič (Igor Matovič) – Igor Jurečka – Facebook (video screenshot)

Bývalý poslanec Peter Marček a novinár „Zem a Vek“ Igor Jurečka boli zadržaní pred NRSR. K šokujúcej situácii sa pre Picus Capital vyjadril Peter Marček, ktorý sa predovšetkým sťažoval na veliteľa zásahu. Podľa Marčeka bol arogantný. Na druhej strane policajti na výsluchu podľa Marčeka sa správali slušne. Po 2 hodinách vypočúvania boli prepustení.

 

Video novinára Igora Jurečku

Vyjadrenie novinára

Vyjadrenie Petra Marčeka

„Pred 13 hod nás dnes 28.12.20 nás zadržala pred NR SR skupina príslušníkov Polície SR a zobrali nás na výsluch OS Polície BA 1 na Sasinkovu ul. Na vypočutie, kde nás vypočuli a cca po 2 hod prepustili! Prevažná väčšina z nás zadržaných odmietla vypovedať. Policajti na polícii sa správali slušne, na rozdiel od veliteľa zásahu pred NRSR!“ (Peter Marček)

„Bol arogantný, absolútne ignoroval moje argumenty o tom, že v parlamente sedí cca 50 infikovaných osôb – poslancov opozície a môžu nakaziť ďalších 200 zamestnancov NR SR!
Vôbec sa nebavil s nami o ničom inom, iba o tom, že sme zadržaní a musia nás predviesť na vypočutie ako grázlov, vrahov či zlodejov.“ (napísal Peter Marček)

„Posadili nás do vysielačkou privolaných áut Polície SR, na ktorých je na dverách je veľkými písmenami napísané “POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ. Ostatní policajti v budove Polície sa správali slušne a korektne.“ (Peter Marček)

„To zatknutie muselo byť na príkaz priamo nesvojprávneho premiéra a psychopata I.Matoviča či ministra vnútra SR alebo policajného prezidenta!“ (Peter Marček)

„Tak títo diletanti, táto vláda a parlament na čele s mafiánom a sexuálnym deviantom, ktorého životopis by zatienil aj známy román Mária Puzza “Krstný otec” a banda komediantov poslancov, zapredancov a vlastizradcov, ktorým nie je nič sväté ani Slovensko a, ani budúcnosť našich detí a vnukov, budúcej generácii! Je to smutné, že sa niečo takéto stalo, ale, čo je ešte smutnejšie, že ak sa nepostavíme na odpor, začne politický teror, prepáčte, dnešným dňom už začal, vyhlásenie dlhodobého núdzového stavu a Lock downu, pravidelného testovania a čoskoro povinného očkovania! Päťdesiate roky minulého storočia a šialené vystrájanie komunistov po 2.svetovej vojne, perzekúcie, zatýkanie a politické procesy už začínajú, dokonca ešte horšie a mn ma iba zaujíma!“ (Peter Marček)

„DO KEDY TO BUDEME TRPIEŤ SLOVÁCI?!? Kým neprilde 50% národa o prácu, príjmy, nastúpia súdy a exekútori? Už teraz sme otroci vo svojej krajine, bez možnosti vychádzania z domu, tí, čo budú na “hore office”za min. Mzdu, budú mať ešte šťastie, zbankrotujú živnostníci, malí a strední podnikatelia a v dobrých podnikoch ako WW, Citroen alebo KIA, budú pracovať za minimálne mzdy! Ak ste si to ešte nevšimli, zlyháva cirkev po vzore pápeža Františka, ktorý sa ukazuje ako tichý, ale pevný spolupracovník s NWO, s rodinami Rotschildovcov či Rockefelerovcov!!!“ (Peter Marček)

„Naozaj nás čaká “svetlá budúcnosť, ak s tým niečo neurobíme! Či čakáme na to, kým nás donútia chodiť po Štyroch a postupne rôznymi očkovaniami nepreriedia na minimum?“(Peter Marček)

Toto chceme? Vstávaj Slovač, veď mi sme hrdé a pracovitý národ, nesmieme si nechať zapchať ústa rúškom a názor vydieraním!“ vyjadril sa Peter Marček pre portál Picus Capital

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články