pondelok, 24 januára, 2022

Minister Kažimír a jeho daňové opatrenia

Posledné články

Dane, Dane a ďalšie Dane

Od Smeru môžme v budúcnosti očakávať možno aj takéto opatrenie...samozrejme ak bude treba dať niečo "zadarmo"
Od Smeru môžme v budúcnosti očakávať možno aj takéto opatrenie…samozrejme ak bude treba dať niečo „zadarmo“

Súčasný minister financií Slovenskej republiky sa môže pochváliť 6 ročným vládnutím a 19 „zákrokmi“, ktoré zvýšili respektíve mali navýšiť štátny rozpočet. Je paradoxom, že socialno-demokratická strana akou je Smer-SD spravila až extrémne množstvo opatrení aby sa štátny rozpočet navyšoval a ľudom bral viac ako inokedy predtým.

Smer však za dlhé obdobie dokázal spraviť z komára somára a magickým kúskom populisticky dať vlaky zadarmo, vianočné príspevky pre dôchodcov, lyžiarske zájazdy a po novom aj obedy zadarmo (samozrejme zaplatia to ľudia ale inak) Na druhej strane je šialené, že množstvo ľudí je zaslepených týmito populistickými krokmi Smeru. Kažimír a vládnuca strana Smer-SD možno v budúcnosti pripraví zavedenie návrh Dane za dýchanie vzduchu na Slovensku.

Kažimírové opatrenia
Kažimírové opatrenia

 Miesto toho aby smer znížil odvody a pomohol živnostníkom navýšil ich. Zvýšil aj dane z hazardu, minimálnych odvodov szčo, zvýšenie sadzby DPPO. Práve systematické zvyšovanie a vytváranie ďalších a ďalších daní pohlcuje ľudí na toľko, že „veci ZADARMO“ sú len marketingom smeru, ktorý sa v duši ľudom vysmieva aký sú sprostý a na oko hrajú na sociálnych dobrodejov.

Umelohmotnú solidaritu si ľudia na Slovensku nezaslúžia. Žijeme v dobe, kedy v 21 storočí musia Slováci „emigrovať“ do západných krajín, pretože Slovenská republika stratila akékoľvek hodnoty k ľudom.

 Miesto toho aby súčasná vláda robila lepšie podmienky pre život sa vláda rozhodla pre Milodary.

https://iness.sk/primerana-rozlucka-s-ministerskym-kreslom

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články