pondelok, 6 decembra, 2021

Minister schytal FACKU v priamom prenose! „Za toto zobral Judašsky groš 35 miliónov eur pán Sulik“

Posledné články

Minister schytal FACKU v priamom prenose! „Za toto zobral Judašsky groš 35 miliónov eur pán Sulik“

Podľa lídra strany SMER-SD Roberta Fica minister hospodárstva Richard Sulík zradil občanov Slovenskej relubliky. Fico ubezpečil, že vždy principiálne trval na tom, aby sa žiaden cenný majetok neprivatizoval a zostal v rukách štátu.

Vyjadrenie ex-premiéra Fica

SULÍKOVA ZRADA NA OBČANOCH SLOVENSKA

Vždy som principiálne trval na tom, aby sa žiaden cenný majetok neprivatizoval a zostal v rukách štátu. Taktiež som sa vždy snažil o návrat sprivatizovaného strategického majetku do rúk štátu.

Zdroj: TASR

Tak to bolo v mnohých prípadoch. Koncentráciu distribúcie elektriny do rúk jedinej zahraničnej spoločnosti, ako to robí Richard Sulík, sa nedá nazvať inak, ako zradou na občanoch Slovenskej republiky.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. čo iné sme mohli od Sulíka čakať ?Dobré svinstvo urobil,táto vláda zničí ľudí aj republiku..už aby boli v pekle ..

  2. je vám jasné, že Sulík sa odpredajom elektrární dopúšťa zločinu krádeže ? elektrárne nepostavil Sulík, ani Matovič, ani Nemec, ale SLOVÁK ! je to majetok OBČANOV Slovenskej Republiky. nie Sulíka, ani Matoviča… Sulík je ZLODEJ a ak to schváli Matovič a Kollár, potom sú spolupáchatelia…..ale občanovi Slovenska je to evidentne JEDNO… a preto….plaťte a plačte…!
    a teraz si predstavte, že dáte niekomu kľúče od Vášho bytu s tým, aby sa Vám oňho postaral a keď sa dá aj zveladil….no a tento dobrák, vo Vašej neprítomnosti rozpredá VÁŠ majetok s tým, že ste zlý vlastník….ako sa k tomu postaviť ? zatlieskame, alebo podáme trestné oznámenie…?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články