streda, 1 decembra, 2021

Miroslav Radačovský posiela tvrdý odkaz neprajníkom! Neurážajte prosím, mojích voličov!

Posledné články

Miroslav Radačovský posiela tvrdý odkaz neprajníkom! Neurážajte prosím, mojích voličov!

Miroslav Radačovský posiela tvrdý odkaz neprajníkom! Neurážajte prosím, mojích voličov!

Slovenská republika si vybrala minulý týždeň 13 poslancov, ktorí budú nasledujúcich 5 rokov reprezentovať Slovenskú republiku. Medzi nich patrí aj Milan Uhrík a Miroslav Radačovský, ktorí ešte ani do Bruselu nevstúpili a už sa začal boj proti nim. ĽSNS bola úspešnejšia ako SNS, Sas či Most-Hid.

V Europarlamente im však ruku s určitosťou nepodajú novodobí europoslanci z Progresívneho Slovenska, Smeru či Sas. Aj zvolený Peter Polák vytvoril akúsi kampaň proti fašizmu (takto označujú ĽSNS poniektorí politici). Zatiaľ, čo zvolený Progresívci chcú naďalej pokračovať v šľapajach Macróna tak ĽSNS alebo aj neúspešná strana Sme Rodina by najradšej úniu reformovala a zmenila od základov. Miroslav Radačovský vo svojom profile na sociálnej sieti poďakoval svojim voličom a poukázal na urážky liberálov, ktoré sa dali po úspechu ĽSNS očakávať.

Miroslav Radačovský posiela tvrdý odkaz neprajníkom! Neurážajte prosím, mojích voličov!

“NEURÁŽAJTE, PROSÍM, MOJICH VOLIČOV
POĎAKOVANIE

Vážení kolegovia europoslanci, Slovensko rozhodlo vyslať 13 poslancov do EP, aby obhajovali záujmy Slovákov podľa najlepšieho vedomia a svedomia. Ešte sme ani nezasadli do poslaneckých lavíc a už poniektorí z nás, zástupcov Slovenska, sa navzájom urážajú, dehonestujú, ba dokonca používajú výrazy „nepodáme Vám ruku“, „nikto Vám ruku nepodá“, „ste tu zbytočne zvolení“, nikto s Vami ani rozprávať nebude“, „nepôjdeme s Vami na obed“. Nie je to dobré, nie je to v záujme Slovenska a, nehnevajte sa, urážate a dehonestujete tých, ktorí aj mne dali svoj hlas.

Môžeme mať rôzne názory na dielčie problémy, ale vždy musíme mať spoločný záujem na tom, aby naša vlasť Slovensko, bola suverénnym národným štátom v rámci EÚ. Pamätám si ešte z obdobia Československa na derby športové zápasy medzi Prešovom a Košicami, medzi Prahou a Bratislavou, keď emócie rástli až do nenávisti. Pamätám si však aj na medzinárodné športové zápasy, keď hral národný tím Československa a všetci sme mu fandili, bez ohľadu na to, z ktorého mesta fanúšikovia pochádzali. V zahraničí totiž nemôžeme vyzerať ako rozhádaná nenávistná skupina ľudí a to z jednoduchého dôvodu – nie je to v záujme Slovenska.

Ja osobne urobím všetko pre to, aby sme na ten obed išli spoločne, ja urobím všetko pre to, aby sme si podávali ruky a to s každým europoslancom a spoločne riešili problémy vo vzájomnej úcte tak, aby to nebolo na škodu nielen Slovensku, ale žiadneho národnému štátu. A určite tento sľub splním, pretože je to v záujme tých, čo ma volili, ale aj tých, čo volili Vás.

Mojich voličov však, prosím Vás, neurážajte.

Zároveň ďakujem všetkým tým, ktorí mi veria a umožnili mi slúžiť Slovensku, v záujme Slovenska a Slovákov.

S úctou Radačovský” Status Europoslanca Miroslava Radačovského

zdroj: https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články