utorok, 30 mája, 2023

Mistrik: Multikulturalizmus obohacuje krajinu

Posledné články

Pre mediálne najsilnejšieho prezidentského kandidáta Roberta Mistríka nie je vôbec multikulturalizmus tak zlý ako ho niektoré štáty očierňujú.

obohatenie Mistríka
obohatenie Mistríka

Podľa Mistríka samotný multikulturalizmus obohacuje krajinu. Mistrík ako príklad uvádza Ameriku, ktorá je pre neho typickou ukážkou, že multikulturalizmus nie je až tak zlý ako sa zdá. Kandidát však rozumie, že krajiny ku príkladu v4 nie sú pripravené ‚obohatiť krajinu‘. Práve podľa Mistríka akýkoľvek extrémistický názor by mal priniesť aj racionálnu odpoveď. Slová Roberta Mistríka, ktorý by sám prijal obohacovanie krajiny. Multikulturalizmus obohacuje krajinu. Vidíme to v Amerike a iných krajinách. Naše obyvateľstvo na to nie je pripravené. Nikdy sa u nás takáto debata neuskutočnila a preto skôr ako ktokoľvek vyjadrí akýkoľvek extrémny názor, mal by prispieť racionálne k tejto debate,“ Je nemiestne a malicherne hádzať imigrantov do jedného vreca. Stačí sa pozrieť na našu migračnú vlnu smerujúcu do Švajčiarska, Rakúska, Nemecka čí severských krajín. Práve naši ‚imigranti‘ majú na rozdiel od afrických migrantov vzdelanie a kvalifikáciu.

V tomto prípade môžu slovenský migranti skutočne priniesť iné hodnoty pre krajinu ako ilegálny imigranti z Afriky. Súčasná ilegálna migrácia prináša viac strachu ako prínosu niečoho nového a zaujímavého pre jednotlivé krajiny. Agresia, teror a neschopnosť jednotlivcov usadiť sa a asymilovat vedie Európsku úniu len k zamysleniu čí legálna migrácia je v skutočnosti prínosom pre úniu. Mistrík v určitom prípade ma pravdu. Multikulturalizmus je istým s naozaj obohatenie krajiny. Špina na uliciach, teror a agresia jedincov je obohatením, ktoré by ste neželali ani najhoršiemu súperovi.

https://www.youtube.com/watch?v=3EQII8LE9HY

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2018/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články