utorok, 30 mája, 2023

Mistrík odovzdal kancelárii NRSR 26 885 podpisov

Posledné články

Mistrík odovzdal kancelárii NRSR 26 885 podpisov

Mistrík odovzdal kancelárii NRSR 26 885 podpisov
Mistrík odovzdal kancelárii NRSR 26 885 podpisov

Prezidentské voľby 2019

budú neuveriteľným ťahákom vybrať si nového prezidenta. Práve Andrej Kiska kandidovať viac nebude. Veľkú šancu tak má mnoho kandidátov ukázať sa v tom pravom a dobrom svetle v prezidentských debatách, ktoré onedlho začnú. Široké spektrum kandidátov potvrdzuje z veľkou pravdepodobnosťou aj veľký voličský záujem. Voliči tak budú mať na výber s pravicových, ľavicových ale taktiež j alternatívnych nestranných kandidátov. Medzi hlavných favoritov patrí Robert Mistrík, ktorého podporuje aj najsilnejšia pravicová strana SaS, ktorá však Mistríka podporuje ako nezávislého kandidáta. Mistrík svoju kampaň začal veľmi skoro.

Z veľkou pravdepodobnosťou sa mu tento počin naozaj podaril a získal si užna svoju stranu aj prezidenta Kisku. Práve Kiska preferuje eurooptimistického a prozápadného kandidáta. Práve takým je Robert Mistrík. Na druhej strane netreba zabúdať aj na Zuzanu Čaputovú, Františka Mikloška či Bélu Bugára, ktorí ostávajú eurooptimisti. Druhú stranu spektra ukončia kritici Európskej únie. Kotleba, Harabín ale aj Milan Krajniak patria medzi mená, ktoré vedia rozmýšľať kritickým spôsobom a nehrnú sa vpred za západnými hodnotami. Veľkým súperom môže byť aj Maroš Šefčovič, ktorý je súčasným eurokomisárom. Práve Šefčovič môže byť hlavným favoritom a môže zamiešať karty.

Dnešné dni prebieha veľké finále, kedy sa nosia petičné overené hárky. Tie majú poukazať pravosť podpisov aby kandidáti mohli demokraticky súťažiť vo voľbách za prezidenta. Robert Mistrík do NRSR doniesol neuveriteľných 26 885 podpisov. Týmto počinom si Mistrík zabezpečil vstup do volieb prakticky jednoznačným spôsobom. Príchod do NRSR si Mistrík zaznamenal na krátkom videu v ktorom popísal svoje pocity a podakoval všetkým priaznivcom.

Mistrík odovzdal kancelárii NRSR 26 885 podpisov

„Práve som v kancelárii NR SR odovzdal 26.885 podpisov. Vyzbierať ich taký obrovský počet veru nebolo jednoduché. Veľmi pekne ďakujem členom petičného výboru, ako aj všetkým aktivistom, ktorí pomáhali. Zvlášť ďakujem vám, priatelia, ktorí ste moju kandidatúru na prezidenta podporili svojím podpisom. Vašu podporu si vážim a urobím všetko pre to, aby som vašu dôveru a nádej nesklamal.

Dnes sa naplno začína zápas o charakter nášho štátu, o slušnosť v politike a o lepšiu budúcnosť Slovenska. Idem do toho s odhodlaním a pokorou pred neľahkou úlohou.

Držme si palce, priatelia!  Píše vo svojom statuse Mistrík

zdroj: https://www.facebook.com/Mistrik2019/videos/534193593729731/

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články