streda, 1 decembra, 2021

Moniká Tódová a Róbert Kaliňák

Posledné články

Moniká Tódová a Róbert Kaliňák  mali ostrejšiu výmenu názorov pred pár dňami na tlačovke. Pričom sa tlačovka týkala únosu Vietnamca, avšak novinárka to nerepšktovala. 

Moniká Tódová a Róbert Kaliňák
Moniká Tódová a Róbert Kaliňák

 

Poslanec Róbert Kaliňák (SMER-SD) usporiadal talčovku ohľadom unesenia Vietnamca Slovenským špaciálom. Už v začiatku informoval o tom ako je opozícia nechopná a média ju chcú nahradiť.
Na Slovenská máme slobodu slova a v tomto merítku sa Slovensko umiestňuje v top 10 miestach.
Róbert Kaliňák:

..Máme neschospnú opozíciu a tak sa média

rozhodli, že prevezmú úlohu opozície a rozhodnú sa fungovať v politickom boji. Dokonca by radi vládli a rozhodovali by akým spôsobom mimo demokratický volieb má Slovensko postupovať.

Podľa slov Róberta Kaliňáka sa na Slovensku snažia vládnu média za pomoci mimovládnych organizácií a ich mecenášov. Média ako SME, Aktuality a Denník N sa rozhodli kauzu uneseného vietnamca rozpútať intenzívnejšie a tak vytvorili hoax.

Cenzúra médií

Ako sám Róber Kaliňák uvádza tieto média bojujú proti hoaxom. Ale údajne tieto média bojujú proti iným novinám a chcu zavádzať cenzúru. Tým médiam, ktoré nepíšu tú ich pravdu.

 

Ale čo sa v skutočnosti odohralo v kauze vietnamca a akú úlohu tam zohrali mienkotvorné média?

Podľa slov Róberta Kaliňáka média nafúkli kauzu na základe vymysleného článku. Tieto informácie preverovala polícia a taktiež aj prokuratúra. Avšak v tomto príapde z preverovania sa tieto udalosti nestali.

Kaliňák opiera svoje tvrdenia najme o kauzu Hedvigy Malinovej, ktorej obžalobu si nikto neprečítal. Avšak mylsím tým novinárov, ktorí nafúkli túto kauzu a spravili z Hedvigy neviniatko. Taktiež spomína aj talianskú stopu kde sa média snažili prepojiť vraždu dvoch maldích ľudí na úrad vlády. Ale taktiež aj prípad DPH na východie ale aj kauza o CT. Moniká Tódová a Róbert Kaliňák..

 

Pri kauze uneseného Vietnamca Kaliňákovi zrejme najviac vadí to že sa média postarali o to že Slovensko vyzerá ako krajina, ktorá má problém so zenužívaním práva. Pričom to isté spravil aj Andrej Kiska v zahraničí. Avšak vyšterovanie ukázalo že sa tak nestalo. Ale žiadné média a ani prezdent sa nesopsravedlnili.

Avšak SaS žiadala o vezobné stíhanie civilných zamnestancoch. Avšak nikto v tedy nekričal že sa politici vmiešavajú do vyšterovania pritvrdzuje Kalliňák. Za každú cenu sa teda média snažia zlikvidovať zrejme kolaičných poslancov. Týmto Kaliňák vyzýva média aby sa ospravedlnili civilným zamestnancom.

Nemôže existovať sloboda slova bez zodpovednosti

Kalinák žaluje Kisku? – Moniká Tódová a Róbert Kaliňák

V tomto prípade keď sa zrejme Rober Kaliňák rozhodne žalovať „prezidenta“ Andreja Kisku, ktorý povedal že „v tomto prípade došlo k zneužitiu štátnej moci“. Opať sa jedná o kauzu uneseného Vietnamca. A taktiež povedal že údajne Róber Kaliňák za tento prípad zobral hotelový komplex. Avšak prezidenta chráni imunita, ale nie v občiansko-právnom konaní.

Kaliňák taktiež dopľňa že bude veľmi rád, že si na súde môže vyjastniť tieto veci s Andrejom Kiskom. A údajne je Kiska zvyknutí chodiť na súd. Vo svojej kauze ukradnutých pozemkov.

 

Kaliňák a ZEM a VEK

Pán psolanec sa taktiež pozastavil an tým ako župan Trnavského kraja vyhlásil cenzúru nad konšpiračným týždeníkom. Ide o cenzúru redakcie Sofian, ktorá publukijem ZEM a VEK.

Kaliňák ďalej podptýka že to ej taký komunistický prístup kedy média hovoria čo môžeme čítať a čo nie. Keby cenzurovali týždeník týždeň tak by boli demonštrácie.

 

Kiskové podvody

V príapde Andreja Kisku, ktoré spáchal a aj priznal, keďže uplatnil účinnú lútosť. Sa zmohol Denník N na 10 článkov. V príapde vymyslenej kauzy uneseného Vietnamca. Denník N publikoval 80 článkov, Denník SME na viac ako 100 článkov a Aktuality na viac ako 89.

 

Moniká Tódová a Róbert Kaliňák

Na tejto tlačkove bola aj „novinárka“, ktorá sa Roberta Kaliňák spýtala o tom prečo oklamal Poľsko.
Kaliňák odpovedal na to že si má Tódova urobiť vlastnú tlačovku.

Podľa slov Kaliňák sa ani Tódova nespýtala a ani neposlal otázky. Zrejme to príde poslancovi Kaliňákovi nekorektné. Avšak novinárka na to oponuje že otázky poslala.
V tomto prípade sa Kaliňák odvoláva na let pod pripísaním letového kódu. A uznesenie označilo Moniku Tódovu za klamáru dodáva Kaliňák.

 

Avšak v prípade uneseného Vietnamca novinárka oponuje tým že štyria ochranákári videli ako Vietnamca vlečú do lietadla. pričom na to nemá žiadný dôkaz. A Kaliňák oponuje že klame.

Róber Kaliňák na Moniku Tódovú:

Vy ste nenapraviteľná klamárka

Následne Kaliňák povedal nech súd rozhodne o tom kto klamal a kto nie. Majú si to vysvetliť pred súdom.
Pričom na tejto tlačovke sa pesudo novinárka správala veľmi neprofesionálne. Konšpirovala ako mala previerka pasu prebiehať a taktiež skákala do reči. A ako povedal Róber Kaliňák bola táto novinárka pristihnutá pri klamstve. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ydAPEisarEw


Zdroj: 
youtube,com/watch?v=ydAPEisarEw, (Moniká Tódová a Róbert Kaliňák)

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články