štvrtok, 27 januára, 2022

„Možno odpadnete čo teraz poviem!“ Fico povedal to čo Slováci nečakali

Posledné články

„Možno odpadnete čo teraz poviem!“ Fico povedal to čo Slováci nečakali

Predseda strany SMER-SD a bývalý premier Robert Fico povedal to, čo Slováci rozhodne nečakali. Podľa Fica neexistuje žiadny dôvod na väzenie exšéfa SŠHR SR Kajetána Kičuru. Tvrdí Fico vo videu na socialnej sieti Facebook.

Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

„Aj sudca Špecializovaného trestného súdu potvrdil, že nie je žiadny dôvod na obvinenie Kajetána K. z korupcie,“ tvrdí Fico.

Glob.sk / Peter Korček

Polícia SR obvinila Kičuru z príjmami úplatku a legalizácie príjmu z trestnej činnosti. Ex-šéf štátnych hmotných rezerv Kičura je momentálne vo väzbe.

Zdroj: SITA , ilustračné foto
Zdroj: SITA , ilustračné foto

Vo väzbe by mal byť podľa Fica bývalý sudca Vladimir Sklenka. Ten podľa predsedu SMERu ohovára ľudi podľa politickej objednávky a za úplatky vo výške 170 tisíc eur. Fico vo videu taktiež spomenul manželku Vladimíra Sklenku, ktorá podľa lídra SMEru preukázateľne prala špinavé peniaze.

Video Roberta Fica

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články