pondelok, 24 januára, 2022

Musíme to zastaviť! Mazurekov drsný odkaz Patakyovej vyvolal rozruch v parlamente!

Posledné články

Musíme to zastaviť! Mazurekov drsný odkaz Patakyovej vyvolal rozruch v parlamente!

Poslanci NRSR nevzali na vedomie Správu k činnosti verejného ochrancu práv za rok 2019. Proti prijatiu bolo 50 poslancov, správu podporilo 34 poslancov. Hlasovania sa zdržali 46 poslancov.

Zdroj: TASR

V rozprave vystúpil aj opozičný poslanec ĽSNS Milan Mazurek, ktorý sa vyjadril k výročnej správe verejnej ochraňuje práv. Podľa poslanca Mazureka je správa Patakyovej súborom nechutných neomarchistických nezmyslov!

„Včera som v rozprave vystúpil za klub ĽS Naše Slovensko k výročnej správe verejnej ochrankyne práv. Táto správa je doslova plná zvráteností a neuveriteľných žiadostí, ako napríklad:

– povoliť ľuďom meniť si pohlavie hockedy, iba na základe potreby alebo pocitu,
– povoliť registrované partnerstvá osôb rovnakého pohlavia,
– povoliť manželstvá osôb rovnakého pohlavia,
– povoliť adopcie detí pármi rovnakého pohlavia,
– ešte viac tlačiť na podporu potratov.

Zdroj: TASR

Takúto správu nemôžem v žiadnom prípade podporiť a musel som jasne vyjadriť svoj odmietavý postoj. Nesúhlasím s liberálnymi nezmyslami, ktoré sa dnes do nás, a bohužiaľ aj do detí tlačia zo všetkých strán. Musíme to zastaviť, inak liberáli načisto rozoberú Slovensko a hodnotovo zničia našu mládež!“ Mazurek na sociálnej sieti Facebook

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Nie som fandom LSNS, ale poslancom Mazurekom suhlasim vo všetkom. Kde to speje ludstvo, ked chucu take zverstva propagovať. A ešte aj prezidentka ju prišla podporiť, ved je to hanba.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články