piatok, 21 januára, 2022

Musíme začať jesť deti, aby sme zachránili planétu! Aktivistka šokovala v priamom prenose

Posledné články

Musíme začať jest deti, aby sme zachránili planétu! Aktivistka šokovala v priamom prenose

Toto šokujúce riešenie prišlo na zhromaždi aktivistky Cortezovej. Dievča šokujúco vystúpilo a oznámilo, že pre záchranu planéty je potrebné jest deti. Je priam šokujúce, ako niečo takéto môže napadnúť dospelého človeka.

Či ide o satiru alebo skutočne tvrdenie mladej dievčiny je naozaj otázne. Mladé dievča však pôsobilo skutočne vierohodne. Schyľuje sa k novodobej mobilizácii klimatickej aktivizácie takýchto osôb?

Pedofília, jedenie deti, ľudia, ako psy

Je priam zarážajúce, že takéto tvrdenia postupne vytvárajú akúsi zmes názorov, ktoré majú byt vnímané ako za normálnu vec. Takéto vnucovanie je však úplne choré a šialene. Zatiaľ, čo pedofília sa v minulosti trestala dnes je postupne médiami vnímaná ako akási psychická porucha, ktorej jedinci sú svojim spôsobom chudáci.

Musíme začať jest deti, aby sme zachránili planétu! Aktivistka šokovala v priamom prenose

Masívnu propagáciu pedofílie začala svojou prednáškou Miriam Heine. Podľa nej je pedofília obyčajná sexuálna orientácia ako homosexualita či heterosexualita. Dnes o pedofiloch píše aj denník SME. Svetom sú postupne prinasane aj „Zaujímavé úchylky“ Ako prezliekať sa za psov, mačky, kone.

V tomto prípade o týchto úchylkách hovorí aj poslankyňa NRSR Ciganikova, ktorej to vôbec nevadí. Na povrch prichádzajú aj ďalšie priam šialene názory. Príkladom je učiteľka, ktorá nechce deti len, preto, že deti škodia životnému prostrediu. Ďalším príkladom je aj tato dievčina, ktorá by deti najradšej jedla, aby nedošlo ku klimatickej zmene. Otázkou je či sa vôbec takáto „Debilizacia“ Skončí alebo to bude pokračovať ďalej?

zdroj: https://ac24.cz/-/musime-zacit-jist-deti-abychom-zachranili-planetu-klimaticka-aktivistka-chce-radikalni-zmenu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články