Slovensko

Tak toto musíte vidieť! Bugár skritizoval sudcu Harabina

Tak toto musíte vidieť! Bugár skritizoval sudcu Harabina Pád Belu Bugára? Belá Bugár je v súčasnosti už stálica Slovenskej politiky, ktorá si...

Written by Andrej
· 1 min read >
Tak toto musíte vidieť! Bugár skritizoval sudcu Harabina

Tak toto musíte vidieť! Bugár skritizoval sudcu Harabina

Tak toto musíte vidieť! Bugár skritizoval sudcu Harabina
Tak toto musíte vidieť! Bugár skritizoval sudcu Harabina

Pád Belu Bugára?

Belá Bugár je v súčasnosti už stálica Slovenskej politiky, ktorá si prešla skutočne kadečím. Zatiaľ, čo pred pár rokmi Bugárová MOST-Hid bola voliteľnou stranou pre pravicovo orientovaných občanov dnes sa Bugárová strana postupne dostáva na politickú minulosť. Išlo predovšetkým o Bugárové rozhodnutie ísť do koalície so Smerom-SD. Vtedy si jasne na dobro rozhneval svojich voličov a dnes je MOST-Híd svojim spôsobom strana, ktorá by podľa prieskumov do parlamentu v žiadnom prípade nedostala. Bugár chcel získať aspoň kúsok popularity v prezidentských voľbách.

Tam si Bugár pravdepodobne myslel, že bude oveľa lepší. Nakoniec ho však prebehli mnohé tváre, ktoré Bugár moc v láske nemá. Išlo napríklad o Mariana Kotlebu, Štefana Harabina, ale aj František Mikloško. Masívna kampaň Bugárovi zabezpečila 3, 10%.

Ani Eurovoľby pre MOST-HID nedopadli najlepšie. Získali 2, 06% a do europarlamentu sa nedostal z Bugárovcov nikto. Bugar vie, že jeho pád sa postupne blíži. Pred 5 dňami TREND uverejnil článok ohľadom informácii, že Bugár chce dokonca skončiť na čele strany, vedenie to však momentálne odmieta. Bugár pravdepodobne nevie, ako zaujať a tentokrát sa púšťa do Štefana Harabina. Na sociálnej sieti Facebook vyjadril kritiku sudcovi a neúspešnému kandidátovi na prezidenta Slovenskej republiky.

 

Tak toto musíte vidieť! Bugár skritizoval sudcu Harabina

“Pán Harabin má zvláštny pohľad na nezávislosť sudcov. Špekuluje o tom, že do parlamentných volieb by kandidoval za poslanca ako nečlen a pritom líder. Tvrdiť, že on nie je politik, lebo dnes byť politikom je nepopulárne. A pritom sa politicky angažovať je mimoriadne nepoctivé voči občanom. Tak, ako bolo nepoctivé všemožne sa snažiť skomplikovať vstup novej prezidentke na svoj úrad.

Aby sme uľahčili pánovi Harabínovi rozhodnutie buď sa politicky angažovať alebo ostať sudcom, poslanci Mostu-Hid podajú do NRSR návrh zmeny zákona o sudcoch. Podľa ktorého sudca buď ostane sudcom alebo ak bude kandidovať do parlamentu za poslanca, tak sa stane politikom” vyjadril sa líder MOSTU Bugár.


Zdroj: https://www.facebook.com/bugarbela/videos/2358088227803771/,https://www.etrend.sk/ekonomika/bugar-ponukol-funkciu-predsedu-predsednictvo-to-odmietlo.html

Bugár skritizoval sudcu Harabina

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *