utorok, 18 januára, 2022

Muž zo Slovenska zistil, že ma Koronavirus! To čo nasledovalo nikto nečakal.

Posledné články

Muž zo Slovenska zistil, že ma Koronavirus! To čo nasledovalo nikto nečakal

Prípady nákazy koronavírusu čoraz viac pribúdajú. S koronou je spojená aj častá hystéria, ktorá môže byť niekedy viac nebezpečnejšia ako samotný vírus.

Smutná správa prišla z juhu Slovenska. Slovák si siahol na život po tom, ako výsledky rýchlotesru preukázali, že je pozitívny na koronavirusu. Zachraniť život sa nepodarilo policajtom a ani záchranárom.

Ilustračné foto: mystoryreveals.blogspot

„K úmrtiu muža došlo bez cudzieho zavinenia. Polícia viac informácií v takýchto prípadoch neposkytuje,“ informovala policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

„Po zásahu pri tomto predmetnom pacientovi skončila celá posádka v karanténe z dôvodu podozrenia na ochorenie na Covid -19,“ uviedol riaditeľ záchrannej zdravotnej služby Matej Polák.

Počet pozitívnych neustále pribúda. Zdroj foto: SITA

Testovaniu na jeho prítomnosť sa ale budú musieť podrobiť nielen členovia prítomnej posádky. My z preventívneho hľadiska zvykneme pretestovať aj zvyšných záchranárov, ktorí slúžia na tej istej stanici. Ak je posádke známe, ak ide k pacientovi, ktorý je podozrivý na Covid, tak sa oblečie do ochranných oblekov, v tomto prípade takúto informáciu posádka nedostala,“ dodal Polák.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články