utorok, 30 mája, 2023

Na ostré slova Roberta Fica zareagoval líder PS Michal Truban.

Posledné články

Na ostré slova Roberta Fica zareagoval líder PS Michal Truban. Keď o tomto Robert Fico číta v novinách, tak sa mu to nepáči, pretože ho ideme vymeniť!

Ostré slova trojnásobného premiéra Roberta Fica neostali dlho bez povšimnutia. Zdá sa, že boj Progresívne Slovensko VŠ SMER-SD nekončí. Fico vo svojom blogu komentoval súčasný liberálny trend politikov. Priznal, že ho to doslova nudy neustále čítať, čo všetko prinesú pre Slovensko.

“Ak by som sa spoliehal iba na mediálnu realitu, tak podľahnem pocitu, že na voličov čaká doslova raj pod Tatrami. Cez silné slová a delenie si v predstihu vrcholných funkcií v štáte vidím iba prázdne reči a gestá.
Argumentačnú nepripravenosť v politických diskusiách vydávajú za nový štýl akejsi „nepolitickej politiky, bohatú politickú minulosť niektorých z nich (Beblavý) pretierajú novou farbou a spoliehajú sa, že Slovensko stratilo historickú pamäť. Fakty a realita však nepustia,”

Na ostré slova Roberta Fica zareagoval líder PS Michal Truban.

Na tieto slova zareagoval na sociálnej sieti Facebook Michal Truban, ktorý poukázal na obsahovú a hodnotovú víziu ich hnutia. Hovoril o podpore Valla či súčasnej prezidentky. Truban na sociálnej sieti Facebook vysvetlil, že sa politika dá robiť bez bojov a konfliktov. Líder Progresívneho Slovenska ozrejmil, že strana ide mení politickú kultúru.

“Páči sa mi, že nový štýl politiky oslovil aj Roberta Fica, lebo si do nás síce kopol, ale prekvapivo slabo. A, hoci ho to nudí, my si stojíme za tým, že hovoriť o tom, čo chceme pre Slovensko, urobiť je lepšia cesta, ako ukazovať prstom na iných.

,
Keď PSko vznikalo, najprv sme predstavili obsahovú a hodnotovú víziu hnutia. Potom sme aj so stranou SPOLU podporili Matúša Valla a, aj naši členovia a členky teraz Matúšovi pomáhajú meniť Bratislavu.
Stáli sme aj za Zuzanou Čaputovou a pomáhali sme jej priniesť nádej a pozitívnu zmenu pre Slovensko. So SPOLU sme vytvorili koalíciu do eurovolieb, v ktorých sme porazili aj SMER-SD.

Bez bojov a konfliktov sme sa v koalícii so SPOLU dokázali dohodnúť na spolupráci a lídrovi do parlamentných volieb.

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne. Snažíme sa aj o spoluprácu s Andrejom Kiskom, lebo sme presvedčení o tom, že zmena je možná a Slovensko má šancu na dobrú vládu.

Úplne rozumiem, že, keď o tomto Robert Fico číta v novinách, tak sa mu to nepáči, – pretože ho ideme ” Truban o kritike Fica na adresu PS

Na ostré slova Roberta Fica zareagoval líder PS Michal Truban. Keď o tomto Robert Fico číta v novinách, tak sa mu to nepáči, pretože ho ideme vymeniť!

,Zdroj: https://www.facebook.com/miso.truban/posts/463795381084600

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Co sa ta Tuba Bratislavska roztahuje. Už je presne taky hlupak ako Kiska a Sulik. Ty tiež idu vymienať vladu. A ešte volby nevyhrali. A Caputovu a Vala nepodporuje PS ale ESET:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články