Svet

Na smiech alebo na zaplakanie? Cely svet sa smeje z vojakov NATO!

Na smiech alebo na zaplakanie? Cely svet sa smeje z vojakov NATO! Dlhodobo sa hovorí o akomsi ruskom agresorovi, ktorý sa raz...

Napísal Andrej · 1 min read >
Na smiech alebo na zaplakanie? Cely svet sa smeje z vojakov NATO!

Na smiech alebo na zaplakanie? Cely svet sa smeje z vojakov NATO!

Dlhodobo sa hovorí o akomsi ruskom agresorovi, ktorý sa raz nazuri a zničí celú modernú západnú Európu. Pomôcť by nám mali cvičení a predovšetkým profesionálni vojaci NATO, ktorí nás zachránia od všetkého zla, ktoré predstavuje Rusko. Aj takéto zmýšľanie majú súčasní lídri Európskej únie. Rusko je pre nich zlo a najväčší agresor.

Aj vojenská prehliadka v Bruseli mala predstavovať akúsi ukážku profesionality Belgických vojakov útočnej organizácie NATO. Po prehliadke sa vak stali hitom internetu a sú na smiech. Otázka je, ako nás taký o vojaci ochránia, keď nedokážu ani pochodovať?
Povedzme si to na rovinu. Ak bude útočná vojenská organizácia NATO bojovať tak, ako pochodovať tak Rusko sa jednoducho nemusí ničoho báť.

sti Belgického vojska, ktoré si spravilo hanbu na celom svete. Stačí porovnať hrdé vojens000000000000000000ké prehliadky, kde o pripravenosti obchodovania jednoducho ne teba hovoriť. Pri porovnaní prehliadky ruských vojakov a bruselskom pochode vojaci NATO pripadajú jednoducho na smiech. Na druhej strane Belgickí vojaci spravili taký pochod aký svet nevidel.

Na smiech alebo na zaplakanie? Cely svet sa smeje z vojakov NATO!

Aj to je ukážka nepripraveno

 
 

Každý jeden vojak si išiel, ako chcel. Vlastne tempo, ruky a nohy lietali, kde chceli. Išlo tak o skutočnú vojnovú prehliadku alebo to bola len filmová paródia? Ak to bolo to druhí vojaci by si naozaj zaslúžili Oscara. Ak však ide o možnosť číslo 2 Brusel a NATO by sa malo naozaj zamyslieť nad prípravou vojsk ak chce ju bojovať proti „Agresívnemu Rusku“.

Na smiech alebo na zaplakanie? Cely svet sa smeje z vojakov NATO!Vlastne tempo, ruky a nohy lietali, kde chceli. Išlo tak o skutočnú vojnovú prehliadku alebo to bola len filmová paródia?

Ukážka skutočného pochodovania ruskej armády, ktorá sa jednoducho nedá ani porovnať. Da sa to vobec porovnavat?

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/tito-chcu-porazit-rusko-cely-svet-sa-smeje-z-vojakov-nato-ktori-nevedia-ani-pochodovat/1835927

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Na smiech alebo na zaplakanie? Cely svet sa smeje z vojakov NATO!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.