pondelok, 6 decembra, 2021

Na smiech alebo zaplakanie? „Vďaka Vašečkovi so Záborskou prešiel zákon, aby hladní chudobní ľudia za ukradnutý chlieb išli na…“

Posledné články

Na smiech alebo zaplakanie? „Vďaka Vašečkovi so Záborskou prešiel zákon, aby hladní chudobní ľudia za ukradnutý chlieb išli na…“

Igor Matovič a tváre Kresťanskej únie Anna Záborská a Richard Vašečka. Koláž – Denník N, TASR

Svetový unikát?

Opozičný poslanec Tomáš Taraba okomentoval včerajšiu mimoriadnu schôdzu, kde sa mohli zúčastniť aj pozitívni poslanci na Covid-19. Bezpečnosť mala zabezpečiť fólia, ktorá oddelila poslancov.
Podľa poslanca Tarabu ide o primitívnosť zo strany poslancov.

 

Komentár poslanca Tarabu

„Tieto rolky maliarskej fólie presne odzrkadľujú úroveň vládnutia za uplynulých 9 mesiacov a opatrenia proti Covidu. Takto primitívne sa mení na Slovensku ústava. Takto sa prijímajú zákony na potláčanie práv ľudí. Dnes len vďaka Vašečkovi so Záborskou prešiel zákon, aby hladní chudobní ľudia za ukradnutý chlieb išli na 15 rokov do väzenia.“ (Tomáš Taraba)

„Kvôli tejto vláde máme zanesené nemocnice a infikovaných lekárov, pretože v nemocniciach porobili napriek výhradám odborníkov, Covid oddelenia a zamorili nimi celé nemocnice, namiesto toho, aby vyčlenili Covid nemocnice pre Covid pacientov.“ (Tomáš Taraba)

„Každý vie, že infikovaných lekárov nechávali chodiť do práce, nerobili testy pacientom a nechali zamoriť lekárov. Mikas im to opäť vyhláškou umožnil, aby pozitívne testovaní chodili do práce. To, čo táto marionetka.vlády umožnila dnes vládnym poslancom. Máme ako jediná krajina na svete hygienika, čo prijíma vyhlášky, ktorými ohrozuje zdravie obyvateľstva. Okamžite by mal odstúpiť alebo byť odvolaný.“ (Tomáš Taraba)

„Dnešné hlasovanie o núdzovom stave bolo zneužitím zbabranej situácie okolo Covidu na mocenské ciele. Jední sa boja ulice, druhým sa zaľúbilo robiť kšefty napriamo bez súťaže a tretím oboje“ vyjadril sa Taraba na socialnej sieti Facebook“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články