utorok, 7 decembra, 2021

Naď fialový od zlosti! Pellegrini totálne znemožnil ministra Naďa v priamom prenose!

Posledné články

Naď fialový od zlosti! Pellegrini totálne znemožnil ministra Naďa v priamom prenose!

V sobotu prišiel Igor Matovič s obrovským priznaním pre Slovensko. Slovensko už onedlho čaká najzložitejší logistický projekt v histórii Slovenska.

Zdroj: TV JOJ/Na Hrane

Po novom však vláda a krízový štáb prijala ďalšie tvrdšie opatrenia, ktoré majú zamedziť šíreniu Covidu-19. Podľa lídra strany HLAS a bývalého premiéra Slovenskej republiky sú obmedzenia chaotické a čudné. Názor vyslovil aj v relácii na Tv JOJ Na Hrane. Minister Naď sa v tejto problematike strácal a ostával bez slov.

„ČUDNÁ POMOC MALÝM PODNIKATEĽOM

Spôsob aķým vláda realizuje opatrenia je doslova nemorálny. Aby nemusela kompenzovať malým podnikateľom a živnostníkom ušlý zisk nezavrie ich prevádzky, ale zakáže do ich obchodov a prevádzok chodiť. Takto vyzerá v priamom prenose ekonomická pomoc tejto vlády“ doplnil Pellegrini na socialnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články