piatok, 21 januára, 2022

Naď sa rozhodol urobiť poriadok so Slovákmi: „Kto chce kam, pomôžme mu tam. ŠPINY…“

Posledné články

Naď sa rozhodol pre rázny KROK: „Kto chce kam, pomôžme mu tam. ŠPINY…“

Zdroj: TASR

Minister Jaroslav Naď má toho dosť. Na socialnej sieti Facebook sa objavili fotografie rodiny ministra obrany. Naď rešpektuje, že na jeho osobu sú útoky častokrát vulgárne a odporné. Trpieť určite nebude útoky na jeho rodinu. Preto sa rozhodol pre trestné oznámenia.

 

„Stačilo! To, že ako politicky aktívna osoba mám strpieť vyššiu mieru útokov voči mojej osobe, to beriem. Aj to, že tie útoky sú veľakrát vyslovene vulgárne a odporné.

Ale to, že sa kadejaký, s prepáčením ľudský odpad, vyhráža vraždou nielen mňa, ale dokonca aj mojich detí, tak to trpieť nebudem.

 

Môžem potvrdiť, že k dnešnému dňu sme ja, alebo priamo zodpovedné bezpečnostné zložky, podali zatiaľ 7 trestných oznámení za nebezpečné vyhrážanie. A budem v tom pokračovať. Rovnako boli prijaté ďalšie opatrenia na ochranu mojej rodiny. Nedopustím, aby si niekto vybíjal svoj primitivizmus na mojich deťoch.

Rovnako upozorňujem, že napriek tomu, že viacerí podozriví teraz vyplakávajú, že oni to tak nemysleli, budem trvať na svojom. A pripomínam, že keďže je vyhlásený núdzový stav, tresty sú vysoké.

Kto chce kam, pomôžme mu tam. Špiny“ vyjadril sa minister Naď

Zdroj: Jaroslav Naď/Facebook

Zdroj: Jaroslav Naď/Facebool

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Naď…a ty keď sa vyhrážaš občanom, vulgárne aj zo psychopatom z Trnavy oplzlo nadávaš občanom, terorizuješ a vyhrážaš sa celému národu, to je nič to čo si čakal, ty skurvené hovädo.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články