pondelok, 24 januára, 2022

Najemotívnejší prejav! Delonov odkaz ľudstvu: „Tento svet opustím bez ľútosti! Nenávidím túto dobu, je mi z nej na vracanie…“

Posledné články

Alain Delon: Smutný rozhovor pri ktorom sa vám budú tlačiť slzy do očí

Zdroj: Bestimage (Delon)

Alain Delon je žijúcou legendou filmovej scény. Deloin v rozhovore pre týždenník Paris Match odpovedal ma pár otázok o jeho kariére, rodine a tak isto vzťahoch medzi ľuďmi. Následne šokoval odpoveďami nie len moderátorov ale aj verejnosť. Alain Delon túto dobu nenávidí a je mu z nej na vracanie.

Delon v rozhovore pre týždenník bilancoval svoj život, úspechy, neúspechy a čo si myslí o súčasnom svete. Herec sa na súčasnú situáciu šokujúco vyjadril. Na druhej strane mu patrí poklona, že si legenda filmového plátna servítku pred ústa nedáva.

Delon je na súčasnosť kritický  

Život mi už veľa neprináša. Už som všetko spoznal a videl. Predovšetkým ale nenávidím túto dobu, je mi z nej na vracanie,“ Povedal otvorene herec, ktorý si servítku pred ústa určite nezoberie.

„Niektorí ľudia sa mi hnusia. Všetko ovláda klamstvo, všetko sa prekrúca. Ľudia sa navzájom nerešpektujú a nedržia slovo. Záleží iba na peniazoch. Celé dni sa omieľajú iba nejaké zločiny. Viem, že tento svet opustím bez ľútosti,“ Dodava Delon, ktorý je smutný v akej dobe žije.

Niekdajší idol žien je v súčasnosti opustený a žije sám.

„Nehovorím, že nie sú žiadne kandidátky. Je ich asi desať, ale žiadna z nich mi teraz nepríde vhodná na to, aby som s ňou dožil…Mohol by som sa oženiť so ženou, ktorá by bola pripravená doprevádzať ma až do konca,“

Ikonická  legenda filmového plátna zažíva prázdno v duši. Ide predovšetkým o dobu v ktorej v súčasnosti herec žije a na ktorú si veľmi ťažko zviká.

Delonová kariera má byť ukončená “posledným filmom”, ktorý režíruje Patrice Leconte. Ten však výrazne mešká a fanúšici Delona si pravdpodobne počkajú. Spoločne s Delonom bz si mala zahrať aj Juliette Binocheová. Ide o milostný príbeh. Maal by to byť v poradí už 91 film francúzskej legendy Alaina Delona

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články