Image default
Slovensko

Najväčšia túžba herca? Stanke s priateľom by chceli vlastného potomka

Najväčšia túžba herca? Stanke s priateľom by chceli vlastného potomka

 

Populárny herec Richard Stanke si chce v na bližšom období splniť svoj sen. V súčasnosti ma herec šťastný a plnohodnotný vzťah s úspešným anestéziológom Štepanom Rusínom. Stanke už dlhšie žije v Česku. Homosexuálna dvojica spoločne vychováva syna Vojtíška. Biologicky otec je hercov partner Štepán. Na druhej strane by si herec prial vlastného potomka.

K splnenému snu herca je potrebná žena, ktorá by mu potomka vynosila. Aj syn partnera Štepána bol práve vynosený jeho lesbickou priateľkou Katkou. Blízke zdroje z hercovho okolia hovoria o priam neuveriteľná láska k Vojtíškovi, o ktorého sa dvojica s láskou stará. Práve Vojtiška čaká určite milované a radostné detstvo.

Richard aj Štěpán sú neuveriteľne spokojní. Vojtíškovi dávajú toľko lásky, vychovávajú ho tak, aby mu nič nechýbalo a, aby mal skutočne radostné detstvo. Ich veľkým prianím by bolo, aby mal ich malý poklad raz bračeka alebo sestričku, uvádza pre Nový čas blízky zdroj z hercovho okolia.

Aby nešlo len o bulvárnu informáciu tieto informácie o možného splneného sna potvrdil aj samotný herec Stanke, ktorý by najradšej Vojtíškovi doprial súrodenca.

Najväčšia túžba herca? Stanke s priateľom by chceli vlastného potomka

„Nevylučujem možnosť, že by som sa stal biologickým otcom a Vojtíšek by mal súrodenca, oznámil verejne a otvorene o svojom sne herec Stanke.

Herec Richard Stanke si však svoje súkromie stráži a momentálne v žiadnom prípade nehovorí o žene, ktorá by mu mohla vynosiť vlastné dieťa. Práve tento sen nechce dlhodobo komentovať a všetko zatiaľ ostáva len pod rúškom tajomstva. Súkromie je pre Stankého veľmi dôležité. Práve Richard Stanke sa snaží vyhýbať prílišnej publicite. Herec však upozorňuje, že, keď bude mať pocit niečo nové oznámiť verejnosti tak to aj oznámi.

„Moje súkromie je moje súkromie. Keď budem mať pocit, že chcem niečo také oznámiť verejnosti, tak to oznámim, upozorňuje Stanke.

Momentálne však hercovi nechýba nič. Po jeho boku je milovaný partner, na ktorého sa môže kedykoľvek spoľahnúť. Spoločnú radosť im prináša synček Vojtíšek.

Stanke sa tak isto zúčastnil na pochodoch za Slušné Slovensko 

zdroj: https://www.cas.sk/clanok/515590/herec-richard-stanke-zije-s-partnerom-stepanom-v-stastnom-vztahu-na-splnenie-svojej-najvacsej-tuzby-vsak-potrebuje-zenu/

 

Súvisiace články

ĽUBOŠ BLAHA: Zažalujem AKTUALITY za urážku na cti!

Daniel

Macron príde na Slovensko

Andrej

Blokovanie názorov a skupín? Rodí sa nová naivná demokracia?

Andrej

2 komentáre

Jozef 13. marca 2019 at 15:07

No tak vysadiť antikoncepciu a hups na to!!! A ideme každý večer raz jeden raz druhý,keď boh dá aj motyka vystrelí 😀

Odpoveď
Huszár Štefan 15. marca 2019 at 6:08

To, že pán Stanke je „inaký“, je jeho vec. Prečo ale chce trestať dieťa??? Keby si osvojili (urobiť biologicky nemôžu) s partnerom dieťa, bolo by od samého začiatku svojej existencie v tejto „rodine“, pardon toto nie je rodina, to je len dvojica partnerov, teda v tejto dvojici traumatizované, pretože proces socializácie (osvojenie so svojho ega, svojho postavenia a sociálnej roli) by trpelo ujmou, dieťa by nemalo odkiaľ sa učiť svojej roli, teda by bolo neustále traumatizované. No a navyše by ho stále stretávali poznámky typu: „ty más otca s vtákom, aj mamu s vtákom“. A ozaj, ktorému z nich by to dieťa hovorilo „mama“, ktorého z nich by uctil na deň matiek??? Stav pána Stankeho je odchýlka od normálu, dokážem takéto spolužitie tolerovať, ale nech zabudne o dieťati!!!!

Odpoveď

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..