utorok, 7 decembra, 2021

Naplnili sa obavy? „Takto to začínalo aj v Taliansku, Nemecku, Francúzsku a takto to začína aj na Slovensku“

Posledné články

NEVERILI MU! „Takto to začínalo aj v Taliansku, Nemecku, Francúzsku a takto to začína aj na Slovensku“

Takto to začínalo aj v Taliansku, Nemecku, Francúzsku a takto to začína aj na Slovensku.

ANSA/YARA NARDI/UFFICIO STAMPA CROCE ROSSA ITALIANA/ilustračne foto

Behom týždňa….

Po víkendovom incidente v centre Bratislavy, pri ktorom skončil 27-ročný Slovák s bodným zranením, pri ktorom bola použitá rozbitá fľaša, obvinil vyšetrovateľ dvoch mladých občanov Rakúska, pôvodom zo Somálska.

Pred dvoma týždňami zachytila polícia medzi Stupavou a Malackami približne 40 ilegálnych migrantov zo Sýrie.

Pred týždňom zachytila polícia v tom istom úseku ďalších 10 ilegálnych migrantov, nehovoriac o pohraničných úsekoch.

Pamätáte sa keď mňa aj vás slniečkári nazývali konšpiratormi a klamármi, pretože také niečo Slovensku nehrozí a niektorí dokonca písali, že to je len naša frustrácia zo strachu z neznámeho?

Nehovoriac o tých fakt tupých, ktorí nás nazývali rasistami ba dokonca fašistami….
Neviem ako v ostatných krajinách, ale Taliani si na podobný bordel tak zvykli, že keď im podobné správy napíšu do dennej tlače, tak sú pre nich už nezaujímavé, otočia stránku a čítajú ďalej, lebo znervózňovať sa nad tupou imigračnou politikou nema význam.

Podobne som u seba prestal písať týždennú kroniku o kriminálnej činnosti ilegálcov, lebo opakovanosť sposobí to, že si na to ludia zvyknú a budú to brať za samozrejmú vec.

Obviňovali nás z konšpiracii, že Slovensko síce nemusí prijímať žiadnych migrantov, ale migranti, ktorí dostanú azyl napríklad v Taliansku alebo v Nemecku nasadnú do auta a dostanú sa hocikam, pretože hranice sú otvorené….a hľa…

Už je to aj na Slovensku. Prišli brať kšeft miestnym dílerom a ukázať kto je v Európe budúcim ganstrom. Zakorení sa Africká mafia a všetci majú po chlebe. V Taliansku má s týmto problém samotná špeciálna zložka Antimafia, ktorá sa zaoberá len zločineckými organizovanými skupinami.

Samozrejme týmto nechcem povedať, že všetci ilegálci chodia do Európy kradnúť, znásilňivať, predávať drogy alebo podrezávať hrdlá európanom. Chodia sem aj takí, ktorí si myslia, že v Európe je všetko grátis a za dve mesačné výplaty si kúpiš dom s bazénom, pretože to vidia v nejakych európskych reklamách, ale nechápu to, že to budú doživotne splácať a musieť sa báť, že prídu o prácu, inak im ho exekútor vezme a vyhodí pod most.

Lenže zväčša sú to tzv. „odroboty ruky preč, lebo ked si nehľadali prácu vo svojej krajine, tak ju nebudú hľadať ani v tej, ktorá im ponúkla minimálne ročný azyl grátis. Čiže strecha nad hlavou, ošatenie, jedlo a vreckové na cigarety a kredit. Po vypršaní humanitárnej pomoci, na ktorú sa skladajú všetci európania sa potuluju, lebo prachy na spiatočnú cestu nemajú a načo chodiť do blata, keď sú aj tak v kaluži.

Tí ktorí si prácu nenájdu, tak jediná možnosť ako rýchlo zarobiť je živiť sa kriminálnou činnosťou a keďže ich nátura pochádza z krajín, kde podrezávanie, znásilňovanie a krádeže sú na dennom poriadku, tak je absurdné si namýšľať, že sa budú správať inak. Medzi normálnymi sa skrývajú aj takí, ktorých prepustili pre preplnené väznice napríklad v Tunise, Alžírsku, Maroku alebo aj v samotnej Libyi, keď dali dole Kadafiho.

Títo migrujú do Európy pretože pre plný register trestov v týchto krajinách ich nezamestná nikto. Na lodiach, na ktorych prichádzajú do Európy sú zväčša bez dokumentov, tvária sa ako chudáčikovia a ich výhovorka, prečo ich nemajú je, že ich stratili po ceste, alebo ich okradli počas nejakej vojny v osade. Najlepšie je povedať, že sí neplnoletý, lebo tým majú väčšie výhody.

Samozrejme emigračné úrady na identifikáciu týchto ľudí potrebujú veľa času, a preto pridelenie azylu trvá niekedy aj dva roky(samozrejme ak majú na azyl nárok).

Zdroj: Ľuboš Hrica/Facebook

Lenže identifikácia každého uchádzača o azyl nie je vždy 100%, pretože napríklad Somálske pasporty nie sú uznávané vo viacerých krajinách, pretože matrika sa v podaktorých dedinách píše ešte na papier. Nehovoriac o ostatných zaostalých krajinách. Čiže stačí ak si trestanec ukradne identitu napríklad svojho zosnulého brata a v Európe ho označia ako keby mal čistý register trestov, ale v podstate môže byť vrah na úteku.

Na vine sú hlavne mimovládne organizácie, ktoré z nich robia chudáčikov a ospravedlňujú ich pomocou farby pleti, alebo jednoducho povedia…. „Musíme ich chápať. Oni nevedia, že v Európe sa znásilňovať a podrezávať nemôže, alebo nemôžu mať pohlavný styk s 12 ročným deckom akéhokoľvek pohlavia. Musíme ich integrovať a nesmieme mat predsudky lebo ak áno, tak ťa uzemníme nálepkou rasista a fašista „. V tých extrémnych prípadoch z nich spravia mentálne zaostalých alebo psychicky narušených, zavrú na pol roka na psychiatriu a vybavené.

Toto samozrejme využijú vždy vo svoj prospech a pre políciou, alebo na samotnom súde sa smejú do očí, že im to je jedno, pretože nemajú čo stratiť a určite im bude lepšie vo väzení v Európe kde im dajú najesť ako niekde vo väzení v zaostalých krajinách…

Niekomu sa to môže zdať absurdné, ale toto je realita“ vyjadril sa Ľuboš Hrica na socialnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články