pondelok, 6 decembra, 2021

Nečakaná FACKA pre Naďa: Matematik POCHOVAL všetky nádeje ministra obrany…

Posledné články

Nečakaná FACKA pre Naďa: Matematik POCHOVAL všetky nádeje ministra obrany…

Foto N – Tomáš Benedikovič

Minister Jaroslav Naď ešte pred prvým kolom plošného testovania vyhlásoval, že rýchlotest je skoro 100 percentne presný. Dnes je však jasné známe, že lepší dôkaz o nepresnosti antigénových testov ani minister obrany nemohol dostať.

„Lepší príklad, prečo plošné testovanie antigénovými testami nedokáže zastaviť šírenie vírusu a potrebujeme momentálne skutočne tvrdý lockdown (osobný alebo vynútený opatreniami), inak teda bude zle, sa asi vymyslieť ani nedá. Jaroslav Naď, kapitán vylodenia v Normandii, ktorý mi takmer osobne pred nedávnom na tlačovke vysvetľoval, ako je tento test skoro 100%-ný, ako neviem čítať príbalový leták, a ako tento test zachytáva všetkých infekčných, tak práve on mal negatívny antigénový test dnes ráno o 6:00,“ uviedol na svojom Facebooku matematik Richard Kollár.

Po plošnom testovaní na Slovensku zhodnotil jeho výsledok matematik Kollár nasledovne: Z 25-tisíc pozitívnych je podľa našej analýzy približne 10-tisíc falošne pozitívnych.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články