pondelok, 29 novembra, 2021

Nečakaná FACKA pre premiera! „Igorko, prosím ťa, ty radšej nerozmýšľaj, lebo vždy keď začneš rozmýšľať, Slovensko a jeho národ…“

Posledné články

Nečakaná FACKA pre premiera! „Igorko, prosím ťa, ty radšej nerozmýšľaj, lebo vždy keď začneš rozmýšľať, Slovensko a jeho národ…“

„Otvorený list I.Matovičovi a jeho mafiánskej vláde, zostavenej zo samých diletantov, psychopatov, náboženských extrémistov, fanatikov, kaderníkov, križiakov, kravaťákov a členov LGBTI komunity!

Foto N – Tomáš Benedikovič

Igorko, prosím ťa, ty radšej nerozmýšľaj, lebo vždy keď začneš rozmýšľať, Slovensko a jeho národ, občania, dostávajú vážne rany a údery, mierené rovno na srdce a na ich zdravie!

Ohrozujú najmä našich rodičov, starších spoluobčanov, ktorým sa vďaka vaším opatreniam proti Covidu, nedostáva dostatočná starostlivosť, odkladajú sa plánované operácie, taktiež nemajú poskytnuté nevyhnutné vyšetrenia a zákroky, vďaka čomu sú ohrozovaní na živote. Môžem vymenovať v prípade potreby niekoľko konkrétnych prípadov, ako na kardiochirurgii, onkológii, neurológii, či urológii! Lekári sa boja prijať pacienta, lebo maju obavy o svoje miesta! Do nemocníc sú dosadzovaní noví riaditelia, manažment, ktorí lekárov zastrašuje! Všade sú vytvárané nové Covid oddelenia, na úkor pôvodných oddelení!

Ďaľšiou kategóriou, ktorú postihujú opatrenia vašeho, totálne neschopného ministra zdravotníctva Krejčího a jeho “tzv.odborníkov v pandemickej komisii a Ústrednom krízovom štábe” sú naše deti a vnúčatá, tým že sú prinútené nosiť rúška na tvári, aj žiaci prvého stupňa na základných školách, dobre že nie v škôlkach, považujú mnohí lekári, odborníci ako napr. imunológ. prof. MUDr. Peter Pružinec, či p.primár neurológie MUDr. Juraj Štofko, ďalej p.prof.Viliam Fischer, či odvážny a argumentačne zdatný MUDr. Bukovský, ktorých ty, plagiátor a daňový podvodník Igor Marovič spochybňuješ a nesiahaš im ani po členky! Kto vlastne si ty, aj s tou tvojou bandou ustráchaných riťolezov, tzv. odborníkov, aby ste vyvracali názory stovák skvelých lekárov a odborníkov, ako na Slovensku, tak i v Čechách, či v Nemecku, tiež v celej EÚ a vlastne aj na celom svete! Už nám chýba iba to, čo sa začalo diať v susednom Rakúsku, že lekárom, odporcom, odhaľujúcim Covid podvod, začali odoberať tituly! Dnes mi to potvrdila gen. konzulka Rakúska, ktorá je už krátko na dôchodku. Povedzte mi, čo to má znamenať a čo je za tým, že pristúpili až ku takýmto represáliám skorumpovaní vykonávatelia štátnej moci??? Toto sú absolútne nikam a ku ničomu nevedúce opatrenia, nosenie rúšok pre živé tvory, pre ľudí, je to predsa znak otroctva, poroby a neslobody!

Ušetrite, prosím vás aspoň naše deti, vnukov a vnučky, rodičov, starčekov a starenky, lebo som pevne presvedčený, že poddaný, otrok, alebo občan Slovenska, EÚ, či tejto planéty, môže dostať sto rán po chrbte, môžete nás zastrašovať, môžete nám obmedzovať pohyb na slobode, ale verte nám, “pán nesvojprávny premiér”, aj s vašou mafiánskou Vládou a parlamentom, že príde tá 101-vá rana po chrbte a my všetci povstaneme, lebo pohár trpezlivosti pretečie, keď padne posledná kvapka trpezlivosti , naša krv zovrie a potom už tie davy nahnevaných ľudí nič a nikto nezastaví, ani vy, ani vaša vláda, ani vaša pandemická komisia, ani krízový štáb, na čele s pokorným hrochom!!!

Sopka utrpenia, strádania a ponižovania vybuchne a žeravá láva spravodlivého hnevu potečie námestiami a ulicami veľkomiest a obcí a spáli všetko zlo, všetkých tyranov a vlastizradcov!

SPOJME SA PRIATELIA, SPOJME SVÄTOPLUKOVÉ PRÚTY!!!

MY SME TU DOMA A SLOVENSKO SI NEDÁME!“ Vyjadril sa bývalý poslanec NRSR Peter Marček

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články