utorok, 7 decembra, 2021

Nečakaná FACKA prezidentke Čaputovej! „Tento váš týždeň bol jeden z najfalošnejších vo vašom živote, pani prezidentka – čo tak požiadať Slovákov o prepáčenie?“

Posledné články

Nečakaná FACKA prezidentke Čaputovej! „Tento váš týždeň bol jeden z najfalošnejších vo vašom živote, pani prezidentka – čo tak požiadať Slovákov o prepáčenie?“

„Spomeňte si na srdcervúci odkaz prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá v televízii so slzami na krajíčku vyzvala občanov, aby boli zodpovední a ohľaduplní.

1. Slovensko bolo dojatejšie než Helena Růžičková, keď pozerala Angeliku. „Miluj mě, Nikolasi“ je len slabý odvar, keď si pustíte pani prezidentku. Ešte teraz sa mi trasie hlas, keď si na ten doják spomeniem.

Zdroj: Martin Baumann/TASR

2. Ale teraz utrime slzy a pozrime sa, čo robí prezidentka Zuzana Čaputová, keď vypnú kamery a odložia čítačku.

3. A nemám na mysli, ako prezidentka už o pár dní porušila všetky morálne zásady a išla rečniť medzi tisícku ľudí na Globsec – lebo presne takéto papalášske signály treba vysielať verejnosti. Horných desaťtisíc si môže robiť, čo chce, pravidlá sú pre plebs.

4. Ale to nebolo všetko. Hneď na druhý deň pani prezidentky pokračovala vo svojom svojskom boji s pandémiou. TV JOJ zistila, že uprostred týždňa sa na chate Zuzany Čaputovej konala divoká párty, až tam susedia museli volať policajtov.

5. Mimochodom, zábava pokračovala aj po desiatej v noci, kedy naša milovaná vláda zakazuje akúkoľvek zábavu, lebo sme neposlúchali a bolo nám treba dať zaracha.

6. Na žúrke našťastie nenašli prezidentku, ale návštevníkov chaty, ktorú spoločne s dcérou pani prezidentka prenajíma. To viete, keď ide o biznis, netreba dodržiavať pravidlá.

7. Aký covid? Aká ohľaduplnosť? Aká zodpovednosť? Čo tam po korone, keď sa peniažky rinú. Kapitalizmus je mocnejší než covid. Toto odkazuje Zuzana Čaputová Slovensku – keď sa vypne kamera.

8. Ešte zábavnejšie reagovala slovenská polícia. Keď volali médiá, či tam posielali hliadku, zatĺkali ako malé deti. Vraj nie. Že o ničom nevedia. Nič sa nestalo, nič neexistuje. O čom to hovoríte?

9. Našťastie, sused, ktorý políciu zavolal, si usvedčujúci rozhovor nahral. A tak polícia priznala, že tam hliadku poslala. A potom už priznala aj prezidentka. Aj jej dcéra. A všetko sa prevalilo. Aké statočné!

10. Ja len, že keď už Slovákov klame aj polícia, aby zakamuflovala prezidentkin škandál, to je ďalší fantastický signál pre verejnosť.

11. Polícia, ktorá si dokonca zriadila stránku, kde upozorňuje na hoaxy a prenasleduje ľudí za iné názory, šíri klamstvá a zatĺka pravdu.

12. Ale keď sa vám niekde náhodou zosunie rúško pod nos, tak vám nasolia pokutu, že sa z toho polroka nespamätáte. Som zvedavý, akú pokutu udelili rodine Čaputových za divokú party v Pezinku.

13. Myslím, že zo všetkého najviac na tejto kríze ľuďom vadí to pokrytectvo. Vodu kážu, víno pijú. Premiér Matovič nemal ruško ani na svadbe, ani s Tichanovskou – no nadáva iným do idiotov.

14. Prezidentka Čaputová išla na masovú konferenciu Globsec, ako by sa nechumelilo. A na jej chate sa organizujú vášnivé nočné žúrky. Toto má byť ten výkvet Slovensko. Ten vzor. Ten príklad pre všetkých. Čudujete sa, že ľudia už toho majú plné zuby?

15. Myslím, že dlžíte Slovensku vysvetlenie. A ospravedlnenie. Tento váš týždeň bol jeden z najfalošnejších vo vašom živote, pani prezidentka – čo tak požiadať Slovákov o prepáčenie? Aby som zacitoval klasičku – buďme k sebe zodpovední a ohľaduplní, pani Čaputová“ vyjadril sa opozičný poslanec Ľuboš Blaha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články