sobota, 22 januára, 2022

Nečakaná nakladačka po relácii: „Boris nikdy nechoď do TA3 bez lexaurínu! Lebo to dopadne ako dnes…“

Posledné články

Poučenie pre Borisa Kollára. Nikdy nechoď do TA3 bez lexaurínu. Lebo to dopadne ako dnes.

Zdroj: Boris Kollar/TV Noviny

1. Stačilo prísť s pokorou, ľútosťou, zmierlivo a s pokojom. Možno by vyznel aj sympaticky.

2. Ale on vie, že kolabuje Slovensko, ľudia sú nahnevaní, nemocnice sú pred kolapsom – a on nabehne do TA3 a šteká ak rozzúrené psisko.

3. Nadáva na to, že v lockdowne na tom ryžujú nadnárodné reťazce a ubližuje to slovenských obchodníkom – ale preboha, však za to môže on a jeho vládna koalícia!

4. On to komentuje, akoby bol bača s Terchovej, ktorý si spravil výlet do parlamentu a hromží na tých, čo riadia štát – ale Boris, prepánakráľa, ty máš vládnu zodpovednosť!

5. A tie výhovorky! Vraj on vždy v parlamente zasiahne, keď niekto v parlamente nadáva. V piatok tam Matovič vyvreskol sedemkrát „bastard“, doplnil to o svoje fekálne „múdrosti“, prisolil dvoma tonami nenávisti – a Boris Kollár nič.

6. Postavil sa a vyzval dôchodcov, nech svoje 500-eurové poukážky predávajú vekslákom za 400 eur ako nejakí podomoví kriminálnici. On ako mafián by to tak robil – bony a klid, že jo, Boris!

7. A dnes v TA3 tam vrieska po Jurajovi Blanárovi, že je „farizej“, „šašo“, „gašpar“ a „lietadlo“. Hovorím – stačilo si dať dve tabletky pred reláciou a nemusel si pôsobiť ako prevtelený Matovič, pán predseda.

8. Kollár kričal, vraj prezidentka za nič nemôže – pritom Zuzana Čaputová sama veľkolepo vyhlasovala, že na tretiu vlnu sme pripravení a všetko zvládneme. Pozrite sa okolo, pani prezidentka, ako skvele to vláda zvláda. Ste spokojná?

9. Juro Blanár dobre pripomenul, že Čaputová musela vedieť, koľko zdravotníkov chýba v nemocniciach – vnášala falošnú nádej a bohapusto klamala národ. Tu je výsledok – umierajú ľudia. Aj kvôli nej.

10. Boris Kollár vrieskal, vraj za pandémiu môže Smer, lebo sme vykrikovali, že rúška dole. To je čistý hoax. Nikdy sme nič také neodporúčali. Kollár klame. Potvrdené v priamom prenose.

11. Vraj za nárast nakazených môžu protesty v Rimavskej Sobote. Aj to je preukázaný hoax, ktorý šíril Denník N a vyvrátili ho matematici z Dáta bez pátosu.

12. Po našom proteste sa počty nakazených zvyšovali v Rimavskej Sobote menej ako v okolitých okresoch, čiže dávať Smeru za vinu pandémiu je čisté klamstvo – a Kollár to vie. A aj tak klame.

13. Ukázalo sa, že Kollár nič nevie a ešte je na to hrdý, ako každý tuctový primitív – nevie o pandemických opatreniach, nevie o karanténe… On rieši dopravu a diaľnice.

14. A svoje úctyhodné znalosti rezortu dopravy chcel opakovane zdôrazniť tým, že Jurovi Blanárovi hovoril, že je „lietadlo“ – lebo Borisko sa od dôb materskej škôlky prestal mentálne vyvíjať.

15. A vraj 500-eurovými „boriskami“ zabiješ dve muchy jednou ranou. My tu riešime tisíce mŕtvych a on vrieska o zabíjaní múch. Skvelé. Lebo treba zarobiť. Toto je Boris – vleky nadovšetko!

16. Dajte seniorom 500 euro – všetkým a bez podmienok! To je jediné riešenie, za ktoré vám zahlasujeme. Žiadne vydieranie očkovaním, žiadne poukážky – hotovosť pre všetkých! Seniorom musíme pomôcť!

17. A to Kollárovo nervózne pochechtávanie, ojojój. Niekto mu asi povedal, že to pôsobí sebavedomo, ale Boris, kukni si to, keď sa vrátiš domov z telky. Úprimne. Ono to vyzerá, akoby do štúdia pustili nejaké umékané kozliatko, ktoré tam žere Ilievovi podklady.

18. Juraj Blanár dnes Borisa Kollára kompletne odzbrojil svojim pokojom. Presne toto dnes Slovensko potrebuje – racionalitu a kľud. Darmo Iliev kričal „lebofico“, darmo Kollár „lietadloval“ – pokoj Juraja Blanára bol odzbrojujúci.

19. Slovensko dnes potrebuje na svojom čele profesionálov. Ľudí, ktorí vedia vládnuť. A nie týchto uvrieskaných naspídovaných mafiánov, ktorí tam habkajú ako deti na pieskovisku.

20. Upokoj sa, Boris. Fakt sa upokoj – my vieme, že vláda sa rozpadá, ale po dnešku už vieme, že sa rozpadáš aj ty. A tvoje záchvaty nevyzerajú dobre, to si ozaj nechaj na doma 😉

P.S.

Ale aby som bol spravodlivý, som rád, že vo vzťahu k Lex Blaha a k vymazávaniu statusov je Kollár proti – si popletený, si agresívny, si nepripravený na post predsedu parlamentu. Ale aspoň nie si fašista, Boris.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články