utorok, 7 decembra, 2021

Nečakana RANA pre Krčméryho! „Koľko Vám Igor sľúbil? Se*ete si do huby! Je mi Vás ľúto a už neverim ani tej charite“

Posledné články

Nečakana RANA pre Krčméryho! „Koľko Vám Igor sľúbil? Se*ete si do huby! Je mi Vás ľúto a už neverim ani tej charite“

„Pán Mudr. Krčméry !!!! Ešte v máji som čítala v časopise týždeň, váš dvojstranový článok, ako sa nemáme Korony báť !!!! Pomôže nám slniečko, mame papať vitamín C a všetko bude fajn. Máme vetrať , nosiť rúško a teplo Koronu zabije !Leto bude suoer Tak sa Vás pán Mudr ….. pýtam ????

Foto: TVNOVINY.sk

Čo sa zmenilo ???? Mala som vás rada, za charitu, ktorú vykonávate v Afrike Ale čo ste dokázal teraz???? Zaujímavé, najprv ste bol v krízovom tíme, potom vás Matelko ponížil, odišiel ste a teraz opäť zahlásite, že očkovanie bude povinné??? Pán Mudr … strávili ste veľa času s premiérom !!!! Serete si do huby !!!! Koľko Vám Igor sľúbil ???

Je mi Vás ľúto a už neverim ani tej charite v Afrike Lekár prisaha na Hypokrata a vy ste klamár !!!!! Zničili ste si koli psychopatovi celoživotný úspech a kariéru !!!! Zničili ste si úctu kôli prachom !!!! Pri Vašom mene už nepoužijem titul Mudr!

Hanbite sa. Posledna otázka, Vám vôbec ako lekárovi nevadí , že ľuďom z rakovinou nie je poskytnutá lekárska starostlivosť ?Ste fakt hyeny? Kôli Vám som navštevovala kliniku sv. Alžbety a teraz sa jej zďaleka vyhnem.“ Vyjadrila sa blogerka Xenia Kopecká

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

4 KOMENTÁRE

 1. Pani blogerka, naučte sa pravopis „Z rakovinou“ a neserte si do huby. Pánovi Krčmérymu nesiahate po členky ….Expresívne používanie otáznikov a výkričníkov, tiež patrí na inú platformu spoločenskej komunikácie.. Nájdite si prosím jazykovú korektorku -za peniaze Vám ju urobím…..

  • Súhlasím s Vami. Gramatika bez chybičky by mal byť úplný základ každého – a blogera zvlášť. V čom s Vami nesúhlasím, je hodnotenie Krčméryho. Čo viete o Xénii? Predpokladám, že nič. Ako väčšina čitateľov. A čo Krčméry? … O ňom sa dá dohľadať kopec informácií… a výsledok – je to človek, ktorý si se*re do huby. Je úplne jedno, aký má dôvod. Má vedomosti, má skúsenosti, má vzdelanie… a asi aj silný pud sebazáchovy. Aký poznatok spôsobil jeho otočku v názore na Covid o 180°?

 2. rada čítam komenty k téme..je témou gramatika..??
  k doktorovi:
  poznajúc ako beží jeho vysoká škola
  poznajúc ako rozdáva tituly
  poznajúc-ako mení názory
  je to krivák…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články